Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Drużyna All Blacks: Ian Foster spodziewa się, że będzie trenował drużynę w następnym teście przeciwko Argentynie

Sporty|Piłka nożna

Po pięciu porażkach w ostatnich sześciu testach, w tym trzech z rzędu, i rosnących niechcianych rekordach, All Blacks wezwali z siebie wszystko, aby pokonać funk i sprowadzić mistrzów świata na Ziemię. Wideo / Sky Sports

Trener All Blacks, Ian Foster, spodziewa się, że za niecałe dwa tygodnie poprowadzi zespół do kolejnego testu przeciwko Argentynie w Christchurch i jest przekonany, że ma do tego pełne poparcie swoich piłkarzy.

Trener rugby w Nowej Zelandii Mark Robinson Media w czołówce w niedzielę Ale jego odmowa poparcia przyszłości Fostera spotęgowała spekulacje i niepewność.

Kiedy All Blacks wrócili do domu z RPA, Robinson powiedział, że NZ Rugby Board dokona przeglądu trzech porażek drużyny, dwóch zwycięstw, rozpocznie sezon i ostatecznie określi przyszłość Fostera w pewnym momencie w przyszłym tygodniu.

Gregor Paul: Wielki błąd rugby w Nowej Zelandii – szokująca prawda o saga Iana Fostera

All Blacks mają spotkać się w Christchurch w następną niedzielę, pozostawiając niewiele czasu na ostateczną decyzję.

Foster przemawiał w Johannesburgu, dzień po sukcesie All Blacks w lidze rugby z dodatkowymi 35-23 punktami na Ellis Park, które zakończyły serię przegranych trzech razy i dał jasno do zrozumienia, że ​​spodziewa się pozostać na czele.

„Nie słyszałem ani nie czytałem tych komentarzy, ale ma pracę do wykonania” – powiedział Foster o komentarzach Robinsona. „Mam zamiar wskoczyć do samolotu, wrócić do domu i skosić trawnik wokół basenu. Bez wątpienia otrzymam informację zwrotną, ale moje oczekiwania są takie, że będę trenerem All Blacks, a później w tygodniu będę jadę do Christchurch i spotykam się z zespołem, dopóki nie powiem nic innego.

W tym momencie Foster nie jest jasne, co do procesu przeglądu i kto będzie zaangażowany.

READ  „Nie do standardów”: Wellington Phoenix przegrywa trzeci z rzędu mecz A-League

„Nie jestem do końca pewien, ale wiem, że ich zadaniem jest myślenie o tym, gdzie jesteśmy i podejmowanie decyzji. Jestem pewien, że mi to powiedzą”.

Zapytany, czy czuje, że ma wsparcie przełożonych, Foster wyraził przekonanie, że gra w grupie jest za nim. Znalazło to odzwierciedlenie w komentarzach Ardie Savea po meczu, w którym poparł Fostera jako trenera.

„Zdecydowanie czuję, że miałem wsparcie i wsparcie All Blacks i wciąż są procesy, które chcą, aby nowozelandzkie rugby przeszło. Aby trenować ten zespół, musisz mieć ostateczne wsparcie”.

Foster szczegółowo opisał niezwykle wymagający klimat wokół All Blacks i osobiste nagromadzenie, które pojawiło się po tym, jak zespół przegrał pięć z ostatnich sześciu testów przed inspirującym zwycięstwem w Ellis Park.

Trener All Blacks Ian Foster.  Obraz/Getty Obrazy
Trener All Blacks Ian Foster. Obraz/Getty Obrazy

„Przyzwyczajasz się do tego. I to smutne, prawda? Jestem przyzwyczajony do osobistej strony, ale taka jest natura biznesu. To rozproszenie, które każę graczom odłożyć na bok. Kiedy idziemy na test mecz i jest duży tłum lub decyzje sędziów nie idą po ich myśli lub coś idzie nie tak, prosimy naszych graczy, aby odłożyli te rzeczy na bok i wrócili do pracy.

„Szczerze, myślę, że grupa zabawowa prosiła mnie, abym przestał marszczyć brwi, wykonał swoją pracę i zabrał się za nią. Czasami odpowiedź jest tak prosta”.

Po tym, jak All Blacks osiągnęli najlepsze wyniki w tym sezonie, radykalnie poprawiając swoje podium z przodu, atakując, ustawiając fragmenty i akcję przy wysokiej piłce przeciwko mistrzowi świata Springboksowi na wysokości, Foster czuje, że ma niedokończone sprawy i wierzy, że nadal rozwija się jako trener .

„Nie ma dowodów na tę pracę, ale musisz zaufać sobie i ludziom, z którymi pracujesz, a następnie musisz być otwarty na wszystkie różne pomysły, które dostajesz i wkładasz w plan. To właśnie robiłem. Jestem innym trenerem niż ja 12 miesięcy temu.”

READ  Siódemka gwiazda Tyla Nathan-Wong nazwała pierwsze przesłuchanie, gdy Czarne Paprocie witają kluczowych napastników

„Musisz pamiętać, że w zeszłym roku wygraliśmy 12 z 13 meczów z rzędu i nikt o nas nie mówił. Ta drużyna uczy się, kiedy coś idzie nie tak, na pewno to słyszysz. Tak sobie z tym radzimy.

Aaron Smith i pierwszy czarny trener Ian Foster po pokonaniu Springboks.  Fotosport
Aaron Smith i pierwszy czarny trener Ian Foster po pokonaniu Springboks. Fotosport

„Zawsze wiesz, że będziesz mieć jakieś przeszkody. Patrzysz na trzy porażki z rzędu Niewiele osób z tej grupy, w tym ja, było męką. Musimy to naprawić. rozwijać drużynę. Mamy absolutny cel na Puchar Świata w Rugby pod koniec przyszłego roku, i pod wieloma względami powinien to być punkt wyjścia.

„Nie jestem zdenerwowany niczym, co wydarzyło się w ciągu ostatnich trzech tygodni. Jestem rozczarowany, że przegraliśmy, ale myślę też, że używamy tego we właściwy sposób, aby wspierać zespół, który jest zjednoczony i chce grać dla tego kraju.

„Nie ma wątpliwości, że musieliśmy przenieść niektóre aspekty naszej gry i byliśmy bardzo otwarci, dzieląc się tym. Ciężko pracujemy, aby poprawić się i rzucić sobie wyzwanie. Wiem, że powiedziano nam, co robimy źle, ale jesteśmy ciężko pracujemy w naszym obozie. Jesteśmy bardzo dumni, że jesteśmy częścią tego zespołu, więc to, co dostaliśmy ostatniej nocy, było odzwierciedleniem wzrostu w wielu aspektach.

Wraz z asystentami trenerów Johnem Plumtree i Bradem Mowarem, którzy przeszli dalej po porażce w irlandzkiej serii, Foster pochwalił Jason Ryan, który natychmiast wpłynął na poprawę obrony mrugnięciami i wybiciami w ciągu ostatnich trzech tygodni.

„Jason i [Greg] Feeky potrzebuje dużego klepnięcia po plecach, podobnie jak nasi napastnicy, gdy nie dostaną tego, czego chcą w meczu testowym, generalnie nie warto z nimi rozmawiać przez następne kilka dni, ponieważ biorą to do siebie, a my mamy niesamowita jakość w tym opakowaniu, ale musiała go podnieść. „