Drugi ODI Białych Paproci stał się szóstym zniszczonym przez deszcz Pucharem Świata Nowej Zelandii w tym roku

W McLean Park, Napier: Bangladesz 157-7 (Rito Pieniądze 32; Fran Jonas 2-30) Białe Paprocie spotkały się 14-1

White Ferns musiało czekać na zwycięstwo One Day International nad Bangladeszem, po tym jak deszcz zmusił do przerwania drugiego meczu w Napier w środę.

Po meczu Nowa Zelandia prowadziła 1:0 Ich pewna wygrana w Wellington w niedzielęObie drużyny udają się teraz do Seddon Park w Hamilton w sobotę na trzecie i ostatnie spotkanie z serii.

Niestety, perspektywy na ten mecz nie są dużo lepsze.

Biały spinner Fernsa, Fran Jonas, wygrał 2-30, zanim drugie ODI przeciwko Bangladeszowi zakończyło się bez punktów z powodu deszczu.

Aaron Gilyons/Photosport

Bangladesz osiągnął wynik 157-7, kiedy mecz rozpoczął się 50 minut później na McLean Park w środowe popołudnie, a mecz został skrócony do 44 międzylądowań po porannym deszczu.

Rito Money 32 z 58 piłek na miejscu nr 5 był najlepszym wynikiem gości, podczas gdy lewy spinner Fran Jonas zdobył 2-30 dla gospodarzy.

Kapitan White Ferns, Sophie Devine, została wyeliminowana wkrótce po tym, jak jej drużyna zaczęła gonić cel zmniejszony do 156 z 43 międzylądowań, dzięki ulewnej ulewie w przerwie.

Deszcz powrócił i stało się bardzo ulewne w piątej rundzie z Nową Zelandią 14-1 i dalsze działania nie były możliwe, a do uzyskania wyniku wymagane było 20 międzylądowań.

Do tej pory w Nowej Zelandii z powodu deszczu przegrano w tym roku sześć rekordowych meczów, z czego dwa zostaną rozegrane na McLean Park w Napier.

Jedyny mecz rozegrany w Hawke’s Bay, Dwadzieścia20 międzynarodowych meczów pomiędzy Blackcaps a Indiami w zeszłym miesiącuJednak zachorowałem na deszcz i zdecydowałem się na metodę Duckworth-Lewis-Stern.

Dryf krykieta w Nowej Zelandii w 2022 roku

24 marca: Republika Południowej Afryki przeciwko Indiom Zachodnim, mistrzostwa świata w krykiecie kobiet; Basin Sanctuary, Wellington

READ  Transmisja na żywo: Blackcaps v India — ich pierwszy międzynarodowy mecz w Eden Park w Auckland

25 marca: Black Caps vs Holandia, tylko T20; McLean Park, Napier

18 listopada: Czarne czapki przeciwko Indiom, 1. T20; Sky Stadium, Wellington

27 listopada: Blackcaps kontra Indie, 2 ODI; Seddon Park, Hamilton

30 listopada: Czarne czapki przeciwko Indiom, trzeci ODI; Hagley Oval, Christchurch

14 grudnia: White Ferns przeciwko Bangladeszowi, 2 ODI; McLean Park, Napier

Ten artykuł powstał dzięki pracy zespołowej.

Dostarczanie pierwszorzędnych wiadomości sportowych wymaga czegoś więcej niż tylko klawiatury.

Potrzebujesz reporterów wystarczająco blisko, żeby to wyczuć. Fotografowie mają bzika na punkcie dużych (i drogich) obiektywów zmiennoogniskowych. Piękny umysł miażdży wszystkie statystyki graczy.

To wymaga zespołu. Ten zespół potrzebuje Twojego wsparcia.

Jeśli jakość lokalnego dziennikarstwa sportowego jest dla Ciebie ważna, zostań kibicem Stuff już dziś. Możesz wpłacić nawet 1 $.