Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dr Colin Baker nie może prowadzić samochodu po tym, jak został przyłapany na przekraczaniu prędkości 58 mil na godzinę w swoim Lexusie.

Dr Colin Baker nie może prowadzić samochodu po tym, jak został przyłapany na przekraczaniu prędkości 58 mil na godzinę w swoim Lexusie.

Były dr Colin Baker otrzymał zakaz prowadzenia pojazdu po tym, jak został przyłapany na podróżowaniu swoim Lexusem z prędkością 58 mil na godzinę w strefie 30 mil na godzinę, ponieważ nie miał czasu

  • Szósty lekarz, 79-letni Baker, został zarejestrowany z prędkością 58 mil na godzinę w strefie 30 mil na godzinę.
  • Baker powiedział, że biegł szybciej po tym, jak zgubił się, śledząc ekipę kamerzystów BBC
  • Jestem również znana jako celebrytka… zabierz mnie stąd!, została zbanowana na 21 dni

Doctor Who gwiazda Colin Baker został zakazany jazdy po tym, jak został przyłapany na prowadzeniu Lexusa, ponieważ miał mało czasu.

79-letni aktor, znany jako Szósty Doktor, który lubi nosić ubrania w niedopasowanych kolorach, szedł z prędkością 58 mil na godzinę w strefie 30 mil na godzinę w Shropshire.

Baker z High Wycombe w Buckinghamshire walczył ze łzami w doku, kiedy przyznał się do prędkości i wyjaśnił, że był szybszy po tym, jak się zgubił, śledząc kamerę BBC 22 listopada zeszłego roku.

Powiedział ojciec, ojciec pięciorga dzieci, który również poszedł do Jestem celebrytą… zabierz mnie stąd!

READ  Wpuszczenie tysięcy biednych rodzin do londyńskiego zoo za 3 funty zmieniło nas na zawsze | Mateusz Gold

Twierdził również, że ma trzy punkty karne, ale sekretarz sądowy sprawdził jego wyniki i stwierdził, że do grudnia 2018 r. miał sześć punktów karnych, które jeszcze nie wygasły.

Baker został pozbawiony prawa jazdy przez 21 dni, ukarany grzywną w wysokości 480 funtów i nakazem zapłaty 95 funtów kosztów sądowych oraz dodatkowej opłaty poszkodowanej w wysokości 34 funtów.

Doctor Who w roli głównej Colin Baker (na zdjęciu przed Sądem Magistratu Worcester) walczył, gdy zakazano mu jazdy po tym, jak został przyłapany na prowadzeniu swojego Lexusa w drodze do kręcenia programu BBC.

79-letni aktor, który zagrał szóstego doktora Who (na zdjęciu w serialu), został nagrany z prędkością 58 mil na godzinę w strefie 30 mil na godzinę na Legges Way w Madeley, Shropshire

79-letni aktor, który zagrał szóstego doktora Who (na zdjęciu w serialu), został nagrany z prędkością 58 mil na godzinę w strefie 30 mil na godzinę na Legges Way w Madeley, Shropshire

Zapytany przez sędziów o skutki zakazu, aktor, który zagrał także w Casualty i Jonathan Creek, odpowiedział: „Bardzo”.

„Ze względu na to, co robię, jestem bardzo świadomy tego, jak jeżdżę” – dodał.

Aktor wyjaśnił, że pracował w Telford w hrabstwie Shropshire i następnego dnia miał kręcić w Ironbridge, kiedy został przyłapany na szybkiej jeździe w listopadzie ubiegłego roku.

Powiedział w sądzie: Powiedziałem „Daj mi kod nawigacyjny satelity”, a oni powiedzieli „Nie podążaj za nami”.

Podążyłem za kamerą BBC, zgubiłem go na rondzie, próbowałem go dogonić, w którym to momencie popełniłem wykroczenie. Nie miałem zamiaru przyspieszać.

Zagrał Władcę Czasu z kręconymi włosami w serialu BBC w latach 1984-1986. Zagrał także w serialu ITV Jestem gwiazdą... Zabierz mnie stąd!  W 2012 roku (na zdjęciu na wystawie), kiedy zajął ósme miejsce

Zagrał Władcę Czasu z kręconymi włosami w serialu BBC w latach 1984-1986. Zagrał także w serialu ITV Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd! W 2012 roku (na zdjęciu na wystawie), kiedy zajął ósme miejsce

Baker wyjaśnił, że powodem jego aresztowania było to, że odcinek drogi na Legges Way w Madeley zmienił się z krajowego ograniczenia prędkości na 30 mil na godzinę.

Błagał sędziów pokoju: „Tak, to smutna historia, którą słyszałeś tysiące razy, ale to prawda.

Jestem aktorem, pracuję w teatrze – zagram w październiku-listopadzie. Niepracowanie dla mnie nie wchodzi w grę.

Baker dodał, że musiałby odmówić pracy, gdyby była zablokowana ze względu na utrudniony dostęp do miejsc. Powiedział też, że odmówił pracy, aby stawić się w sądzie.

Krzesło na ławce Gene Burton powiedział Beckerowi, że prędkość była około dwa razy większa niż maksymalna i nie było to „tylko kilka mil na godzinę”.

Przedstawiciel podziękował sędziom pod koniec rozprawy i powiedział, że zapłaci pełne 609 funtów w ciągu 28 dni.

Zagrał Władcę Czasu z kręconymi włosami w serialu BBC w latach 1984-1986. Zagrał także w Jestem gwiazdą… Wyciągnij mnie stąd w ITV! W 2012 roku, kiedy zajął ósme miejsce.

Reklamy