Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dota 2 – Umiejętności Smoczego Rycerza i nie tylko

Dragon Knight to klasa siłowa Mistrz Doty 2Znany ze swojej zdolności do transformacji. Zdolność pozwala mu przekształcić się w ogromnego smoka.

Jeśli uważnie przyjrzymy się zdolnościom Smoczego Rycerza, może dojść do tego, że będą one wykorzystywane w kilku miejscach. Bohater jest dobrze przygotowany do roli Carry, Disabler, Nuker, Pusher, Durable oraz roli inicjatora. Bohater idealnie pasuje więc do doboru drużyny.

Zdolności Smoczego Rycerza

bardzo zły

Breathe Fire wystrzeliwuje kulę ognia w stronę wrogich jednostek, która nie tylko zadaje im obrażenia, ale także zmniejsza skuteczność ich ataku.

wina smoka

Dragon Tail uderza wrogów potężnym ciosem za pomocą Sneak Summon podczas korzystania z tej umiejętności. Zdolność zadaje im niewielkie obrażenia i dodatkowo je ogłusza.

Tarcza smoka

Smocza Tarcza to pasywna zdolność Smoczego Rycerza, która pozwala bohaterowi uzupełnić pasek zdrowia i wzmocnić dzierżoną przez niego tarczę.

Model Starszego Smoka

Starszy Smok to zdolność samotransformacji Czcigodnego Bohatera. Zdolność poziomu 1 to zielony smok. Następnym poziomem Starszego Smoka jest drugi poziom Czerwonego Smoka. Podczas gdy najsilniejszym ze wszystkich jest niebieski smok poziomu 3.

  • Zielony Smok: Pożeracz Oddechów: Ataki zadają 20,0 obrażeń toksycznych na sekundę przez 5,0 sekund. Działa na strukturach.
  • Czerwony Smok: Rozpryskowy Atak: Ataki niszczą wszystkie wrogie jednostki w promieniu 350,0%, zadając 75,0% obrażeń, jednocześnie dodając żrący oddech celom.
  • Blue Dragon — Frost Breath: Spowalnia prędkość ruchu o -40,0% i prędkość ataku o -40,0 wrogich jednostek w zasięgu ataku rozpryskowego na 3,0 sekundy, jednocześnie dodając Corrosion Breath do celów.

Valve Corporation, twórcy Dragon Knight, opowiedzieli w ten sposób o niesamowitym bohaterze

Kiedy przybiera postać przerażającego smoka, Smoczy Rycerz sieje strach we wszystkich, których spotyka. Silny i zdolny do adaptacji, może ogłuszać wrogów i palić wszystko przed nim, często zapewniając swoim sojusznikom impet, którego potrzebują, by poprowadzić ich do zwycięstwa.

Starszego Smoka można uznać za ostateczną siłę bohatera. Zdolność trafiła na listę najczęściej używanych bohaterów.

READ  Wyniki cotygodniowej ankiety: Brak telefonu (1) wywołuje gorącą debatę, ale firma musi się wykazać