Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Doświadczenie: Jestem nudnym człowiekiem w Wielkiej Brytanii | Zainteresowania

I Dorastał w Small Heath w Birmingham, lepiej znanym jako Terytorium Peaky Blinders. W szkole interesowałem się piłką nożną i historią, studiowałem sztukę i projektowanie na Uniwersytecie Aston. Birmingham ma 35 mil kanałów, co mnie zaintrygowało, bo mój tata urodził się na łodzi.

Moje nudne roszczenie do sławy pojawiło się w 2018 roku, kiedy zostałem nazwany Kurtka roku Z nudnego męskiego klubu. To międzynarodowa grupa ludzi – wszyscy mile widziani, nie tylko mężczyźni – którzy znajdują szczęście w zwykłym życiu. Naszą dewizą jest „Świętowanie zwyczajów”. Inni członkowie to monitor odwadniający i mężczyzna, który zebrał 20 000 butelek mleka. Potem gazety zaczęły nazywać mnie „najzimniejszym człowiekiem w Wielkiej Brytanii”.

Wcześniej miałem też inne pędzle z mediami. Prowadzę małą drukarnię w Redditch, a w 2003 roku Chciałem stworzyć kalendarz dla naszych klientów. Redditch miał trzy więzienia, nie było kina, ale liczne ronda, więc ku śmiechu, mój personel i ja zdecydowaliśmy się na Roundabouts of Redditch.

Subskrybuj biuletyn Inside Saturday, aby uzyskać ekskluzywne informacje za kulisami tworzenia największych funkcji magazynu, a także wyselekcjonowaną listę naszych cotygodniowych najważniejszych wydarzeń.

Byłem w barze w piątek wieczorem, kiedy zadzwonił do mnie przyjaciel, aby powiedzieć, że jest w programie Graham Norton Show. Graham przeglądał ze swoim gościem kalendarz wspaniałych greckich wysp I przywołaj jako porównanie Roundabouts of Redditch. Zdecydowanie go kochałam.

zmienił moje życie. Wzrósł popyt na kalendarz. Początkowo wydrukowaliśmy 100 egzemplarzy – i wkrótce sprzedawaliśmy je ludziom na całym świecie. W 2004 roku skontaktował się ze mną wydawca i napisałem Roundabouts of Great Britain.A który sprzedał 20 000 egzemplarzy w swojej pierwszej rundzie, następnie wariacje wirników z powietrza gniazdo W 2005 roku został nazwany ze względu na Sfotografowano mosty i wierzchołki drzew. AA poprosił mnie, abym zrobił to samo z parkowaniem – przygotowaliśmy kolejną książkę, Parking Mad: Parking from Heaven (lub Hell)A I parkowanie z kalendarzem w Wielkiej Brytanii.

Redditch Almanac zrodził serię najlepszych brytyjskich rond. Jeździłem z aparatem przez cały kraj, idąc za radami entuzjastów. Wyobraziłem sobie rondo w Kent ze stawem z kaczkami i Yorkshire z działającym wiatrakiem. Robiłem kalendarze z siedzeniami, liniami autobusowymi, budkami telefonicznymi i innymi pozornie nieciekawymi elementami brytyjskiego życia. Tworzyła almanachy dla starożytnych więzień i przytułków. Uwielbiam szokujące motywy, przesiąknięte historią, chociaż rozważyłbym również zrobienie jednego w centrach recyklingu.

Przyjechały ekipy telewizyjne z Chin i Stanów Zjednoczonych. Byłem w telewizji w ciągu dnia, w tym w The Sharon Osbourne Show. Upuściłem butelkę wina do zielonego pokoju, zanim przyszedłem, aby uspokoić nerwy. Poszło jednak gładko.

Uznałem się też za prezesa Rotating Appreciation Association w Wielkiej Brytanii (Mój nieoficjalny tytuł to Władca Pierścieni) i założyciel – i jedyny członek – Towarzystwa Doceniania Parkingów. Ludzie mówią, że mam obsesję, ale to obraźliwe. Wolę „namiętny”.

Moi czterej synowie są tym trochę zakłopotani, a moje trzy byłe żony uważają, że jestem nudny; Nie w sypialni, ale w każdej innej części domu. Ale myślę, że kobiety lubią nudnych mężczyzn. Kiedy ich mężowie mówią, że idą do szopy, aby zrobić model z zapałek dla katedry w Winchester, nie ma potrzeby zastanawiać się, czy rzeczywiście pracują nad czymś innym.

Właściwie nie sądzę, że jestem nudny. Moje hobby są nudne. Właściwie jestem pełen niespodzianek: jestem fanem ekstatycznej muzyki i w zeszły weekend chodziłem do nocnych klubów. W lutym spędziłam 70. urodziny w Maladze z dwoma towarzyszami.

Staram się robić 10 kalendarzy rocznie. Czerpię inspirację z życia codziennego. Martin Bar, słynny brytyjski fotograf, wysłał mi SMS-a, że ​​podoba mu się moja praca. To było świetne.

Moje miejsca w kalendarzu Redditch W zeszłym roku stał się moim drugim największym sprzedawcą w ilości 2000 egzemplarzy. Najpopularniejszym kalendarzem tego roku był Cudowny świat Jacka Grealish Calves 2022. Jako fan Aston Villi zrobiłem to z zemsty, kiedy został sprzedany do Manchesteru City, ale wiele osób kupiło go dla swoich dziewczyn.

Jestem częściowo na emeryturze i te hobby utrzymywały mnie przy życiu. Uważam się za pisarza – piszę powieść o Brumym porwanym przez kosmitów – i cieszę się, że moje zdjęcia są na ścianach w całej Wielkiej Brytanii i poza nią.

spotkałem się z Nudny klub męski raz w roku; To niesamowite, jak atrakcyjni jesteśmy, kiedy wszyscy się spotykamy. Noszę tytuł najsłabszego człowieka w Wielkiej Brytanii na znak honoru.

READ  Olivia Rodrigo została najmłodszą artystką solową, która dwukrotnie przewyższyła oficjalne brytyjskie listy przebojów