Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Donkey Country Hotel w Ham, niedaleko Sandwich, zatrzasnął się za to, że był poparty cegłami

Donkey Country Hotel w Ham, niedaleko Sandwich, zatrzasnął się za to, że był poparty cegłami

Opowiedziała rodzinie o swoim koszmarnym pobycie w wielokrotnie nagradzanym hotelu Kent Hotel – gdzie jedno z ich łóżek było wsparte na cegłach.

Ojciec, James Mueller, mówi, że czuł się mile widziany jak „mokry pierd” w Blazing Donkey Country Hotel w Hamm, niedaleko kanapka.

Brick wspiera łóżko w hotelu Blazing Donkey Country w Hamm, niedaleko Sandwich. Zdjęcie: James Mueller

Zadzwoń do pana Mullera KentOnline O swoim doświadczeniu skrytykował również popularne miejsce weselne na TripAdvisor, przyznając mu jedną gwiazdkę.

Ale szefowie hotelu odpowiedzieli na twierdzenia pana Muellera, mówiąc, że cegły były tymczasowym remontem po tym, jak mała rozkładana sofa, przeznaczona dla dzieci, została uszkodzona przez poprzednich gości.

Podkreślili również, że na każde 50 recenzji, które otrzymują na TripAdvisor, 10 jest negatywnych – i są „bardzo zadowoleni z cen”.

Pan Mueller, lat 46, przybył do Blazing Donkey w piątek, 26 sierpnia, ze swoją żoną Nikki (42 lata) i ich dziećmi: 15-letnim Oliverem, 11-letnim Theo, 8-letnią Isla i 5-letnią Hetty.

Rodzina korzystała z dwóch pokoi na jedną noc w drodze do znajomych Sprawagdzie pan Mueller mieszkał w latach 2001-2015 podczas pracy dla firmy Pfizer w Sandwich.

Państwo Mueller z dwójką swoich dzieci.  Zdjęcie dzięki uprzejmości Jamesa Muellera
Państwo Mueller z dwójką swoich dzieci. Zdjęcie dzięki uprzejmości Jamesa Muellera

Po przyjeździe rodzina odkryła, że ​​w hotelu z 22 sypialniami, który otrzymał trzy gwiazdki AA, odbywało się przyjęcie weselne.

Pan Muller mówi, że kiedy poprosili o drinka w barze, powiedziano im, że bar jest tylko dla gości weselnych.

„Dzwonki alarmowe powinny rozbrzmiewać, kiedy próbowaliśmy zarezerwować stolik w restauracji na tydzień przed naszą wizytą, ale powiedziano nam, że nie jest on dostępny z powodu braku personelu” – powiedział.

Pan Muellers mówi, że powiedziano mu, że przyjęcie weselne zapłaciło za korzystanie z całego hotelu – a kiedy wyszli na pole kempingowe na zewnątrz, powiedziano im, że również jest poza zasięgiem.

„Oczywiście byliśmy tu tak mile widziani, jak mokry pierd w zatłoczonym pociągu” – powiedział.

READ  Linia Waterloo i City London zostaje ponownie otwarta po raz pierwszy od marca 2020 r. | londyńskie metro
Blazing Donkey Country Hotel w Hamm, niedaleko Sandwich, jest popularnym miejscem weselnym i na początku tego roku został nagrodzony rozetą AA za kulinarną doskonałość
Blazing Donkey Country Hotel w Hamm, niedaleko Sandwich, jest popularnym miejscem weselnym i na początku tego roku został nagrodzony rozetą AA za kulinarną doskonałość

„Wieczorem zabrał nas do naszych cel i zamknął drzwi i okna, starając się częściowo odizolować nas od wesela o tematyce perkusyjnej i basowej, mając nadzieję, że dzieci trochę pośpią”.

„Przynajmniej w lepszej lokalizacji niż Strangeways” – dodał, nazywany HMP Blazing Donkey.

Pan Mueller nie był również pod wrażeniem stanu ich pokoju.

„W łazience brakuje płytek, zepsuty uchwyt pod prysznicem i kapie z prysznica” – powiedział. „Szyby popękały, sprężyny wyszły z materaca i łóżka na cegłach… tak naprawdę!”

Następnego ranka przy śniadaniu Mueller powiedział, że zaprowadzono ich do stolika z dala od gości weselnych – ale był to stół dla dwojga, a nie dla sześcioosobowej rodziny.

Członkowie rodziny Muellerów.  Zdjęcie dzięki uprzejmości Jamesa Muellera
Członkowie rodziny Muellerów. Zdjęcie dzięki uprzejmości Jamesa Muellera

„Nigdy wcześniej nie widziałem tak przerażającej sytuacji” – dodał Mueller.

„Jeśli zamierzasz poświęcić hotel na wesela, nie sprzedawaj dalej pokoi, a następnie nie zapewnij dostępu do restauracji i zabroń reklamowania i traktuj płacących gości z taką całkowitą pogardą i niegrzecznością”.

Ale czynu bronił kierownik hotelu Trevor Squire, który na początku tego roku otrzymał rozetę AA za kulinarną doskonałość.

Pan Squire powiedział: KentOnline Małe dzieci z innej rodziny używały sofy jako trampoliny poprzedniego wieczoru i odcięły im jedną nogę.

Zespół sprzątający wykonał tymczasową naprawę, aby uniknąć niedogodności dla kolejnych gości i zdecydował, że użycie cegieł jest bezpiecznym i szybkim rozwiązaniem.

Płonący Donkey Country Hotel Manager Trevor Squire, szef kuchni Luke Baker i kierownik restauracji Chris Cooper.  Zdjęcie: płonący osioł
Płonący Donkey Country Hotel Manager Trevor Squire, szef kuchni Luke Baker i kierownik restauracji Chris Cooper. Zdjęcie: płonący osioł

Od tego czasu rozkładana sofa została wymieniona, powiedział, dodając: „Jestem dumny z mojego personelu za tak szybką pracę”.

Pan Squire mówi, że firma inwestuje od 75 000 do 80 000 funtów rocznie w naprawy i renowacje nieruchomości i ma bardzo wysoki poziom obłożenia ze względu na ogólną jakość zakwaterowania.

„Naszym priorytetem są zawsze nasi goście i nasi klienci” – powiedział. „Hotel i jego reputacja rosną w siłę i do tej pory ponownie cieszymy się niesamowitym rokiem”.

READ  Handel światowy jest bastionem przeciwko wyzwaniom gospodarczym

Jak dotąd w 2022 r. The Blazing Donkey zorganizował 82 wesela, w tym 25 w ciągu ostatnich czterech tygodni.

Ostatnie trzy recenzje na TripAdvisor dotyczące ślubów przyznały im pięć gwiazdek, a jeden użytkownik napisał: „Nic nie było zbyt wielkim problemem. Zadbano o każdy najmniejszy szczegół”.

„Wszyscy nie mogli wystarczająco zachwycać się tym miejscem i tym, jak było pięknie…”

Inny chwalił pana Squire’a jako „niesamowitego, życzliwego i przyjaznego” i dodał: „Nie każdy może wystarczająco zachwycać się tym miejscem i tym, jak było piękne”.

Ale trzy z czterech ostatnich ocen od gości, w tym pana Muellera, który nie był obecny na weselu, dały ocenę tylko jednej gwiazdki.

Jeden z użytkowników opisuje: „Brudny, przestarzały pokój z zepsutym materacem, który wyglądał, jakby był w nim przez 30 lat! Zagłówek również wisiał na ścianie – nie było to takie doświadczenie, jakiego można by się spodziewać za 130 funtów za noc. „

Inny mówi: „Pracownicy mają tu prawdziwą postawę „nie obchodzi mnie to” i wszystko jest dla nich wielką sprawą”.

Jeden z recenzentów, który został w lipcu, mówi, że jedno z ich łóżek było podparte cegłami.

Raport TripAdvisor w sierpniu narzekający na zepsuty materac na łóżku.  Zdjęcie: TripAdvisor
Raport TripAdvisor w sierpniu narzekający na zepsuty materac na łóżku. Zdjęcie: TripAdvisor

Po przyznaniu 2-gwiazdkowej oceny dodali: „W pobliżu pokoju były gniazda os i nie mogli nic z tym zrobić. Kiedy moja córka została ukąszona w oczy, powiedzieli nam, że nie mają lodu osy, co było bardzo szokujące”.

„Dopiero gdy ktoś wrócił i poprosił o lód, wrócił z pełną filiżanką dla nas”.

Mr Square mówi, że każdego roku w hotelu przebywa od 8 000 do 10 000 gości.

Dodał: „Spośród nich około 50 wybrało naszą recenzję na stronie na stronie Tripadvisor – około 10 z nich to negatywne komentarze dotyczące naszych obiektów”. „Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych proporcji. Rzeczywiście”.

Płonący Osioł powstał pod koniec XVIII wieku jako dom dla robotników rolnych i był używany przez lokalnych kwiaciarni do ich corocznych spotkań.

READ  Najpotężniejsza turbina pływowa na świecie jest prawie gotowa do pracy

W końcu stał się pubem, ale nie był hotelem aż do 1995 roku. Dwa lata później stał się pierwszą nieruchomością w Anglii, która otrzymała licencję na organizację ślubów cywilnych na świeżym powietrzu.