Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dom w Greater Manchester wystawiony na sprzedaż za 120 000 funtów „ofertą stulecia”

Dom w Greater Manchester wystawiony na sprzedaż za 120 000 funtów „ofertą stulecia”

Dom na sprzedaż w Greater Manchester został nazwany „okazją stulecia”, ponieważ jego niska cena orientacyjna wynosi zaledwie 120 000 funtów. Dom bliźniaczy w Bolton położony jest na ogromnej działce ze wspaniałym ogrodem dookoła i ma w środku mnóstwo tego, co jest warte.

Właśnie został wystawiony na sprzedaż ZooplaLokalni agenci nieruchomości Miller Metcalfe spodziewają się, że ta nieruchomość z dwiema sypialniami zostanie szybko wycofana z rynku ze względu na „ogromny poziom zainteresowania” i twierdzą, że ma ona ogromny potencjał dla kupującego po raz pierwszy, który chce postawić pierwsze kroki na drabinie kariery.

Nie tylko ma dużo przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz, ale cena domu jest znacznie tańsza niż średnia cena domu w okolicy, która obecnie wynosi 302 695 funtów, według najnowszych danych HM Land Registry.

Czytaj więcej: „Zaczynałem od zaledwie 200 funtów, a teraz mój penthouse jest wart 1,3 miliona funtów”.

Przeczytaj więcej: Bajkowa stodoła nad kanałem ukryta w „odosobnionej” wiosce Greater Manchester.

Dom położony jest na narożnej działce i składa się z dwóch pięter. Na parterze znajdują się drzwi wejściowe prowadzące do sieni oraz kolejne drzwi prowadzące do dużego, jasnego holu. Naprzeciwko znajduje się pełnowymiarowa kuchnia z jadalnią z szafką do przechowywania i wewnętrznym korytarzem.

Na piętrze znajdują się dwie duże sypialnie i nowoczesna łazienka. Dom jest urządzony w neutralny sposób, tworząc czyste płótno, na którym nowy właściciel może stworzyć własne.

Hol wejściowy i pokój dzienny(Zdjęcie: Zoopla/Miller Metcalf)

Na zewnątrz znajduje się dobrze utrzymany, otaczający ogród z przodu i z tyłu, a także jeden podjazd z boku, na którym można parkować przy ulicy. Jego lokalizacja jest również atrakcyjna dla młodych par pragnących założyć rodzinę, gdyż szkoły podstawowe Castle Hill i szkoła podstawowa Tonge Moor znajdują się niecałe pół mili od domu.

READ  Zagrożenia bezpieczeństwa po znalezieniu śruby w posiłku KFC w Gillingham

„Zadzwoń do naszego biura już dziś, aby zarezerwować wizytę, a następnie udaj się na dół, aby przedstawić swoją ofertę. Spodziewamy się ogromnego zainteresowania tą ofertą, więc nie przegap tej okazji”.