Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Doctor Who przyjeżdża do Fall Guys – przebierz się za swojego ulubionego lekarza

Doctor Who przyjeżdża do Fall Guys – przebierz się za swojego ulubionego lekarza

Z wiadomościami, że Lekarz z będzie Przychodzi do Disney Plus International Od 2023 roku wygląda na to, że długoletnia brytyjska sensacja science fiction znalazła się na szczycie światowej dominacji.

Teraz ta idea została jeszcze bardziej ugruntowana, ponieważ wielu lekarzy i ich wrogów, Daleków, weszło do wirtualnego świata – a dokładniej, upadek chłopaki.

Gracze tej darmowej wieloplatformowej i wieloosobowej gry royale będą teraz mogli przebrać się za Czwartego Doktora, Trzynastego Doktora i Doktora Who. Nowy czternasty lekarzktóra po raz pierwszy pojawiła się pod koniec Moc lekarza Grany przez Davida Tennanta.

Gracze będą mogli również przebrać się za Daleków, a do gry dodano nową emotikonę z charakterystycznym dźwiękiem dźwiękowego śrubokręta.

Wszystko to będzie dostępne w grze od 9:00 we wtorek 1 listopada do 8:59 w niedzielę 6 listopada 2022 r., a tutaj możecie rzucić okiem na lekarzy i Daleków w akcji.

Fani będą prawdopodobnie szczególnie podekscytowani widząc 14. iterację Doktora zawartą w grze przez Tennanta, ponieważ Po miesiącach spekulacji Potwierdzono, że wróci wcześniej Wprowadzenie Ncuti Gatwa jako nowego lekarza.

Gatwa jest teraz potwierdzony, że gra 15. Doktora i zadebiutował w roli Część krótkiego zwiastuna zwiastuna Jodi Whitaker pojawia się pod koniec Swansong.

Wszystko, co słyszeliśmy o postaci Gatwy, jak do tej pory powiedział: „Czy ktoś może mi powiedzieć, co?” Piekło zdarzyło się tutaj? – i wydawał się nosić te same ubrania co doktor Tennant, co oznacza, że ​​nie udało nam się jeszcze zobaczyć jego munduru.

Lekarz jest dostępny do transmisji BBC iPlayer Dzięki odcinkom klasycznego serialu dostępnym również na BritBox – możesz się zarejestrować 7-dniowy bezpłatny okres próbny jest już dostępny.

READ  Współpraca LEGO z Super Mario rozszerza się o zestawy rezydencji Luigiego

Sprawdź więcej Fikcja zasięg lub odwiedź naszą stronę internetową Program telewizyjny Aby dowiedzieć się, co się dziś dzieje.

Najnowszy numer Radio Times już w sprzedaży – Zapisz się teraz I zdobądź następujące 12 numerów za jedyne 1 GBP. Albo więcej największych gwiazd telewizji, posłuchaj Zobacz radio Times z podcastu Sofa.