„ Dobre oddziały znajdują sposób ”: kowboje są gliniarzami w moich Sin Chests, ale pokonują rycerzy

Widzieli, jak wczesna 16-punktowa przewaga zniknęła i zmniejszyła się do 11 mężczyzn na jednym etapie, ale Cowboys okazali się zbyt zgrabni dla kolarzy w czwartkowym zwycięstwie 36-20.

Kapitan North Queensland, Jason Taumalulu (24. minuta) i kolega napastnik Lachlan Burr (29. minuta) byli sfrustrowani wysokimi wślizgami, gdy dynamika przesunęła się na korzyść Newcastle na stadionie QCB.

Cowboys otrzymali cztery kolejne próby spadku z 20-16 po 46 minutach, ale przegrupowali się, aby zakończyć mecz trzema bez odpowiedzi, gdy skrzydłowy Murray Towallage zdobył swojego pierwszego hat-tricka w Premier League.

Wygrali teraz pięć z ostatnich siedmiu meczów, aby awansować na ósme miejsce w rankingu po przegranej w pierwszym miesiącu.

Trener Todd Payton powiedział, że jego zespół „kontrolował”, gdy było 13 do 13 – pokonali muszkieterów 36-4 parzystymi liczbami – ale nie chcieli rozmawiać o „żadnej energii”.

Payten Trance Banquet Luki

„Czy ci się to podoba, czy nie, gra toczy się w tym kierunku” – powiedział Payten.

– Był taki okres, kiedy nabierali trochę rozpędu i zaczęli ciężko biegać, a myślałem, że nie wygraliśmy wystarczająco dużo meczów w tym okresie – dodał trener.

„Ale dobre zespoły znajdują sposób, aby pozostać w walce i odzyskać rozpęd, a my zrobiliśmy kolejny mały krok naprzód”.

Baiten opisał 197-metrowy występ Taulagiego, cztery przerwy w serii i 10 zerwania, aby zakończyć swoje potrójne próby, jako najlepsze, jakie widział w 22-letniej wersji.

Taulagi strzela swojego pierwszego hat-tricka w National Football League

„Zdobył stos umiejętności i klasę, ale podstawą jego gry było ciężki bieg” – powiedział Payton.

„I to dla niego dobra lekcja. Dwa tygodnie temu pokazywałem mu kilka klipów [and said] Musiał biec mocniej ”.

Gospodarze dominowali od samego początku. Piąty obrońca Scott Drinkwater wyprzedził Valentina Holmesa na prawym skraju Knights, w tym centrum nowicjusza Simiego Sasagiego i młodego skrzydłowego Toa Starforda.

Próba Hookera Reese Robsona została ograniczona przez pierwsze dwa cztery punkty Taulagiego, ale potem mecz się odwrócił.

Sausao Sue wprowadził gości na planszę, a gdy Taumalolo został wyeliminowany po raz pierwszy w swojej karierze, Enari Tuala strzelił gola przeciwko swojej byłej drużynie, by wciągnąć Newcastle prosto do rywalizacji.

Kiedy Bohr również otrzymał rozkaz chodzenia po raz drugi w ciągu dwóch tygodni, Lachlan Fitzgibbon wykonał lukę, aby znacząco wyrównać mecz prowadzący do końca pierwszej połowy.

To’o następnie wystawił rycerzy na prowadzenie, kiedy minął przełęcz Sasagiego Matta Gidli Eskeya.

Sasagi mija Matta Gidleya, by zatrzymać ją i oklaskiwać

Ale Drinkwater (trzy próby pomocnicze) i Holmes (jedna próba, 185 metrów) przejmują kontrolę nad domem Cowboys. Z czterema transferami Holmes zdobył 500 punktów kariery.

„Jest duża prędkość między tymi dwoma” – powiedział Payten.

„Drinki ładnie pokonuje passę, wygrywa i tworzy przestrzeń dla swoich biegaczy na zewnątrz. Mamy szybkość i umiejętności.”

Holmes zdobył ponad 500 punktów w swojej karierze, próbując walczyć z rycerzami

Nowicjusz napastnik Helom Locke zdobył zwycięstwo nad linią bramkową w ostatnich etapach.

Było jasne, co to oznacza dla 20-latka, który po próbie przerwał świętowanie i był wyraźnie wzruszony.

„Jego cała rodzina jest tutaj, było ich 50, którzy wysiedli z Cairns. To są chwile, które sprawiają, że nasza gra jest tak dobra” – powiedział Payten.