Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Do 2025 roku skaner linii papilarnych Samsunga będzie 2,5 miliarda razy bezpieczniejszy

Zgodnie z komunikatem z SamMobileSamsung pracuje nad sposobem zwiększenia bezpieczeństwa korzystania ze skanera linii papilarnych. Mówi się, że jedno z ulepszeń, nad którym pracuje Sami, zastąpiłoby użycie małego skanera do odczytu pojedynczego odcisku palca większym, który może skanować wiele palców jednocześnie. Dieter Mai, dyrektor generalny francuskiej firmy ISORG, firmy produkującej czujniki linii papilarnych do smartfonów, — powiedział niedawno w wywiadzie że Samsung może wkrótce dostarczyć tę technologię do swoich własnych ekranów OLED.
Samsung już zapowiedział, że ta technologia, znana jako All-in-One sensing, będzie obecna w panelach OLED 2.0 nowej generacji. Używanie trzech odcisków palców jednocześnie do weryfikacji tożsamości użytkownika smartfona 2,5 x 10^9 (lub 2 500 000 000) jest bezpieczniejsze niż użycie jednego odcisku palca. W planach jest umożliwienie wykorzystania całego ekranu do skanowania wszystkich trzech palców jednocześnie.
May z ISORG mówi, że się spodziewa SAMSUNG Uruchomić panele OLED 2.0 do 2025 roku. Prezes powiedział w rozmowie z OLED-spółka Nie spodziewa się, że Apple zaangażuje się w wielokrotne skanowanie odcisków palców, ponieważ nowe modele iPhone’a opierają się na Face ID. W rezultacie oczekuje się, że Samsung będzie nie tylko pierwszym producentem telefonów, który wprowadzi skanowanie wielu linii papilarnych, ale także wiodącym producentem smartfonów wyposażonych w czujniki All-in-One.

Podczas gdy branża uważa, że ​​obecne stosowanie weryfikacji odcisków palców jest wystarczająco bezpieczne, aby weryfikować płatności dokonywane w połączeniu z systemem płatności mobilnych, takim jak Samsung Pay i Google Pay, wyobraź sobie, jak bezpiecznie będziesz się czuć, wiedząc, że czujnik AIO jest 2,5 miliarda razy bezpieczniejszy.

Tak, jesteś za jego plecami, podnosząc rękę. Co? Pierwszy telefon z czytnikiem linii papilarnych? Nie, iPhone 5s nie był taki, jak myślałeś. Tak naprawdę był to Pantech GI100 z 2004 roku. Czy był to pierwszy smartfon ze skanerem linii papilarnych? Nie, to nie był iPhone 5s. To była Toshiba G500 w 2007 roku. A co powiesz na pierwszy smartfon z ekranem dotykowym i skanerem linii papilarnych? To musi być iPhone 5s, prawda? Źle – skrzywdzony – skrzywdzony. To Motorola ATRIX 4G od 2011 roku.

Firma biometryczna AuthenTec została kupiona przez Apple w 2012 roku za 356 milionów dolarów.Rok później iPhone 5s stał się pierwszym iPhonem z Touch ID. A teraz wygląda na to, że Samsung jako pierwszy zaoferuje skanowanie wielu linii papilarnych AIO, co znacznie zwiększy bezpieczeństwo danych w telefonie.

READ  Kuo: Apple Watch Series 3 może ostatecznie zostać wycofany w tym roku