Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Długo oczekiwana funkcja PSN pojawi się już wkrótce

Wkrótce pojawi się długo oczekiwana funkcja PSN, a przynajmniej tak wskazuje nowy wyciek. Dla posiadaczy PS4 ta funkcja ma być największym dodatkiem do konsoli od dłuższego czasu. Tymczasem na PS5 fani PlayStation wkrótce otrzymają bardzo cenną ekskluzywną funkcję Xbox Series X. Chodzi o integrację Discorda z PSN, coś, o czym fani PlayStation wiedzą, że nadchodzi, ale nie było aktualizowane od jakiegoś czasu.

skończyłem redditW tym tygodniu użytkownik Discord ujawnił, że był w stanie odblokować opcję połączenia swojego konta PSN z Discordem, która zwykle nie jest dostępna. Niektórzy początkowo myśleli, że funkcja została ukradkiem uruchomiona, ale tak nie jest. PSN x Discord jeszcze nie istnieje, ale oczywiście będzie to wkrótce. Widać wyraźnie, że PlayStation nie tylko aktywnie nad nim pracuje, ale wydaje się, że prace nad nim są prawie zakończone.

Niestety, nadal nie mamy żadnych szczegółów dotyczących nie tylko tego, kiedy ta funkcja zostanie uruchomiona, ale także tego, jak wszechstronna i solidna będzie integracja. Możesz sobie wyobrazić, że byłoby to podobne do tego, do czego mają dostęp osoby na komputerze, ale na razie to tylko założenie.

Do momentu publikacji żadna z zaangażowanych stron nie skomentowała tego przecieku ani spekulacji, które on wywołał. Nie spodziewamy się, że to się zmieni z różnych powodów, zwłaszcza jeśli zbliża się oficjalna premiera, ale jeśli pojawi się jakakolwiek odpowiedź, postaramy się zaktualizować historię o wszystko, co jest oferowane, niezależnie od tego, czy jest to godne uwagi, czy nie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich rzeczy związanych z PlayStation — w tym najnowszych na PS4 i PS5, a także PlayStation Now, PlayStation Plus i PlayStation VR2 — kliknij tutaj Lub sprawdź odpowiednie i aktualne linki wymienione bezpośrednio poniżej:

READ  Kompatybilność Steam Decka z grami rośnie, ale to nie wszystkie dobre wieści

Jak zawsze, możesz zostawić komentarz lub dwa, aby dać nam znać, co myślisz lub, alternatywnie, napisz do mnie na Twitterze MustafaHosny O Boże, Amen Aby porozmawiać o wszystkich grach.