Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dlatego mężczyźni, którzy rano dostają erekcji, rzadziej umierają z powodu chorób serca

Nowe badanie pokazuje, że mężczyźni, którzy rano dostają erekcji, rzadziej umierają z powodu chorób serca lub udaru mózgu.

Naukowcy zapytali około 1800 mężczyzn w średnim i starszym wieku w Belgii, jak często rano dostają erekcji i stwierdzili, że ci, którzy mieli ją regularnie, byli o 22% mniej narażeni na śmierć z powodu choroby.

Naukowcy, którzy opublikowali swoje odkrycia w czasopiśmie wiek i starzenie sięA Powiedział, że nocne erekcje są oznaką dobrego krążenia krwi.

„Zaburzenia erekcji i poranne zaburzenia erekcji są związane ze zwiększoną śmiertelnością” – powiedział dr Lynn Antonio, główny badacz i profesor nadzwyczajny endokrynologii na belgijskim Katolickim Uniwersytecie w Leuven.

Dr Jeff Hackett, były prezes Brytyjskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, dodał w rozmowie z słońce.

Udział Do nowego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu od Indy100

„Oznacza to, że jesteś narażony na wysokie ryzyko zawału serca lub udaru mózgu w ciągu trzech do pięciu lat. Dotyczy to samotnych mężczyzn – nie tylko tych, którzy mają partnera”.

Podziel się swoją opinią w naszych demokratycznych wiadomościach. dotknij Ikona Upvote u góry strony, która pomoże podnieść ten artykuł w rankingu indy100.

READ  Przeszczep kału odzwierciedla oznaki starzenia