Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dlaczego ten stylowy hotel może być najbardziej insta-friendly miejscem w Polsce?

Dlaczego ten stylowy hotel może być najbardziej insta-friendly miejscem w Polsce?

Fajne wibracje i modne plemiona (Zdjęcie: Kathryn Stockhard)

Włóż kartę-klucz, aby zagrać w zaciemnionym pokoju hotelowym i zatańczyć do swobodnego stylu Backseat Freestyle Kendricka Lamara, skrupulatnie stworzonego, aby zacząć grać na gramofonie retro.

Nasze otoczenie oświetlają wielokolorowe bajkowe światła w strefie relaksu z widokiem na neogotyckie bramy hotelu.

To nadaje ton rezydencji na Moxy Warsaw Praga. Część planowanej sieci hoteli lifestylowych od Marriott International, jest zabawna, ale nie dziecinna – marzenie Instagrammera.

Odręcznie napisane hashtagi zdobią lustra, a ogromne lobby na planie otwartym jest usiane ogromnymi grami planszowymi i małym zespołem Dziecięce zabawy Od lat 80., a całodobowy bar podwaja się podczas zameldowania.

Jest też bardziej inkluzywny i racjonalny aspekt. Aby goście powyżej 30 roku życia nie czuli się staro. Ogólna filozofia to łączność, nowoczesny design i wygodne pokoje.

Podczas podgrzewania koktajlu przy chłodnym, półprzezroczystym kominku w strefie relaksu w holu, z łatwością mogłam złapać kolejny płaski chleb z całodniowego samoobsługowego obszaru z przekąskami, ale wybieramy dużo na starym mieście.

pokój

W zestawie gramofon (zdjęcie: Kathryn Stockhard)

Nasz pokój rodzinny na piętrze jest duży, z balkonem, dodatkową rozkładaną sofą, dużą łazienką z nowoczesnymi kosmetykami Muk i prysznicem dla dwóch osób.

Stary obrotowy telefon trzyma naszą firmę gramofonową w spokojnym kącie, a w pokoju dominuje 49-calowy telewizor. Miłym akcentem są również aktywowane ruchem światła pod łóżkiem.

plemię

Pary i rodziny dzielą wspaniałą atmosferę (Zdjęcie: Kathryn Stockhard)

wszystkie typy. Widzę dwudziestu kilku kreatywnych pomysłów na piwo, urocze pary, klub Rummikub w piątkowy wieczór i pięcioosobową rodzinę kłócącą się o podpłomyki.

lokalna atmosfera

Mieszanka historii i nowoczesności w okolicy (zdjęcie: Kathryn Stockard)

Hotel znajduje się na terenie dawnej warszawskiej fabryki wódek „Koneser”, a obecnie jest centrum Pragi Koneser: kompleks barów, restauracji, sklepów i galerii, po których można z radością przespacerować się w weekend.

Jednak spojrzenie na surową architekturę przypomina, gdzie jesteś, a Stare Miasto to miejsce, w którym można poznać skomplikowaną historię Warszawy.

Przejdź się wzdłuż Drogi Królewskiej i znajdź XVII-wieczny dzwon życzeń z brązu, podskocz na jednej nodze i pomyśl życzenie. (Tak, wyglądałem jak utopiec. Nie, jeszcze nie wygrałem na loterii.)

Odkryj więcej kultury w formie reklamy artystycznej na neon muzeum (3 GBP) i wiele łączy z historycznym hitem kulturalnym w The polerowanie wódka muzeum (9 funtów). Wybierz degustację – muzeum znajduje się w niesamowitej odległości od Moxy.

Lot z Londynu do Warszawy od £26 w obie strony z Ryan Air. pokoje w moxtak Warszawa Braga Od 45 funtów.

Czy masz jakąś historię do podzielenia się?

Skontaktuj się z nami wysyłając e-mail na adres [email protected].

jeszcze : Toronto to Twoja odpowiedź na zrównoważone, skoncentrowane na jedzeniu wakacje w mieście

jeszcze : Jak spędzić weekend w Durham?

READ  ASSA ABLOY kupuje Małkowski-Martech w Polsce