Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dlaczego tak trudno jest kupić iPada Pro od Apple i jak długo należy czekać?

Nie, to nie jest złe urządzenie. W rzeczywistości iPad Pro to najbardziej zaawansowany tablet na rynku. Radzimy jednak poczekać do końca roku, aby uzyskać najbardziej niesamowitego iPada Pro od Apple.

Powód: Cóż, zaktualizowany iPad Pro może pojawić się w sklepach detalicznych przed rozpoczęciem sezonu świątecznego. Raport autorstwa Marka Gurmana z Bloomberg powiedział, że spodziewa się, że Apple zaktualizuje dwa modele iPada Pro z chipem M2 we wrześniu lub październiku.

Obecne wysokiej klasy tablety Apple to 11-calowy i 12,9-calowy iPad Pro. iPad Pro jest dla tych, którzy chcą najpotężniejszego iPada lub dla tych, którzy chcą czegoś bardziej wszechstronnego niż MacBook Air. W połączeniu z imponującym wyświetlaczem Liquid Retina XDR, potężnym chipem M1, klawiaturą Magic Keyboard i ołówkiem Apple, iPad Pro staje się alternatywą dla MacBooka pomimo pewnych ograniczeń po stronie oprogramowania.

Najlepsze z Express Premium
doskonały
Średnie wyniki studentów pierwszego roku studiów inżynierskich z matematyki wynoszą mniej niż 40%: AICTEdoskonały
Wyjaśnienie: postępowanie z cukrzycą typu 1doskonały
Uświęcenie wyznawców jednej religii mędrcom stojącej za mną innej religii...doskonały

Jeśli planujesz wydać ponad tysiąc funtów na wysokiej klasy tablet, prawdopodobnie będziesz zaawansowanym użytkownikiem, więc najlepiej poczekać, aż iPad Pro nowej generacji trafi na rynek. Chociaż nie mamy wielu szczegółów na temat zaktualizowanego iPada Pro, Gurman spodziewa się, że tablet premium Apple będzie wyposażony w nowy układ M2, ładowanie bezprzewodowe i zaktualizowany system kamer. Nie ma jeszcze informacji o trzeciej generacji Apple Pencil.

Apple zwykle ogłasza nowe produkty sprzętowe we wrześniu, więc powinieneś poczekać kilka miesięcy, aby jak najlepiej wykorzystać swoje pieniądze. Jeśli zamierzasz robić wszystko z iPadem Pro i zamierzasz używać go jako głównego urządzenia komputerowego, warto poczekać na najnowszy model.

Jeśli zamierzasz robić wszystko z iPadem Pro i zamierzasz używać go jako głównego urządzenia komputerowego, warto poczekać na najnowszy model. (Źródło zdjęcia: Nandagopal Rajan/Indian Express)

READ  Microsoft przyznaje, że jest błąd w aktualizacji systemu Windows 11. Ekran trybu awaryjnego miga przez pomyłkę

Ponadto, ponieważ Apple wprowadzi iPadOS 16 jesienią tego roku, spodziewaj się, że niektóre funkcje będą korzystać z nowego sprzętu. Nowy iPadOS 16 zawiera mnóstwo aktualizacji oprogramowania skoncentrowanych na tabletach, w tym przeprojektowany interfejs wielozadaniowy — nazwany Stage Manager, który ułatwia sprawdzanie, które aplikacje są otwarte i przełączanie między zadaniami — oraz zupełnie nowy program, który umożliwia współpracę dwóm osobom na iPadach. Apple wprowadza również nową aplikację o nazwie Freefoam, która jest w zasadzie aplikacją do wirtualnej tablicy, która pozwala wielu osobom pracować nad dokumentem w tym samym czasie.

Jeśli Apple zaktualizuje swoją ofertę iPadów Pro pod koniec roku, prawdopodobnie można się spodziewać, że ceny starszych modeli również spadną. Apple sprzedaje obecnie iPada Pro z dwoma rozmiarami ekranu i wieloma opcjami przechowywania.

Porozmawiajmy o 14-calowym iPadzie Pro

Mówi się, że Apple opracowuje 14-calowego iPada Pro z chipem M2. Ale prawdopodobnie nie zobaczymy, jak model trafi na rynek co najmniej do 2023 roku. Nie jest jasne, w jaki sposób Apple odróżni 14-calowego iPada Pro od obecnego iPada 11-calowego i 12,9-calowego.

Kiedy Apple wprowadził iPada Pro w 2018 roku, było to coś zupełnie innego i nowego. Chociaż technicznie wciąż był to iPad, urządzenie było znacznie bardziej zaawansowane niż iPad, który znamy. Przez lata Apple reklamował iPada Pro jako urządzenie, które może całkowicie zastąpić Twój komputer. Chodzi o to, że iPad Pro nie musi być urządzeniem komputerowym, które może zastąpić laptopa. Jest tak samo wydajny jak MacBook Air, ale to inny rodzaj komputera. iPad Pro najlepiej sprawdza się w sytuacjach, w których nie chcesz nosić laptopa.