Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dlaczego Anthony Joshua stracił wątek?

Naładowany emocjonalnie Anthony Joshua zrzucił z ringu dwa pasy zwycięzcy.

Hassan Ammar/AFP

Naładowany emocjonalnie Anthony Joshua zrzucił z ringu dwa pasy zwycięzcy.

Eddie Hearn, długoletni promotor Anthony’ego Joshua, przedstawił teorię na temat Bokser wagi ciężkiej jest dziwny po utracie ostatniego tytułu.

Joshua otrzymał decyzję o podziale punktów, pokonując Oleksandra Usyka w Arabii Saudyjskiej w ubiegłą niedzielę, a następnie zrzucił z ringu dwa pasy ukraińskiego mistrza myśliwców. Joshua sam opuścił pierścień wcześniej Powrót do wygłaszania dziwnej przemowy.

Joshua była postrzegana jako lekceważąca, ale Hearn, która kierowała karierą mistrzyni olimpijskiej 2012, czuła, że ​​urodziła się z frustracji i rozczarowania czterema ciałami, które rządzą zniszczonym światem boksu.

dazn

Oleksandr Usyk po raz drugi pokonuje Anthony’ego Joshuę, aby zachować tytuł wagi ciężkiej w Jeddah.

„On trzymał te pasy przez długi czas, a te organy kierownicze kosztowały go dużo pieniędzy i położyły na nim dużo materaca” – powiedział Hearn, szef Matchroom Boxing. IFL TV.

Czytaj więcej:
* Take Five: Co oznacza zwycięstwo Ołeksandra Usyka nad Anthonym Joshuą dla sceny wagi ciężkiej?
* Bukmacherzy przywracają Tysona Fury’ego, aby z łatwością pokonać Oleksandra Usyka
* Z odwagą i gniewem zobaczyliśmy prawdziwego człowieka Anthony’ego Joshua

„I myślę, że stracił dużo wiary w system i myślę, że nie jest już zainteresowany walką o pasy.

„Myślę, że po prostu chce walczyć dla zabawy i stawiać sobie wyzwania.

„Oczywiście chciał być niekwestionowany, ale wiele z tego było frustracją. Opuścił ring, ponieważ wiedział:„ Zrobię coś głupiego, tak”. I zmusił się: „Nie mogę (po prostu Odejdź)’.”

„Więc wrócił na ring i wygłosił przemówienie, które było nieco dalej od niego. Ale to były tylko czyste emocje. To było po prostu z serca.”

Oleksandr Usyk ponownie miał zbyt wiele umiejętności dla Anthony'ego Joshuy w rewanżu.

Hassan Ammar/AFP

Oleksandr Usyk ponownie miał zbyt wiele umiejętności dla Anthony’ego Joshuy w rewanżu.

Trzeba przyznać, że Joshua przeprosił dzień po walce, mówiąc: „Będę pierwszym, który przyzna, że ​​zawiodłem się. Działałem z emocji i czystych emocji, a kiedy nie mam nad tym kontroli, to po prostu nie było fajne.”

„Tak bardzo kocham ten sport i od tej chwili będę lepszy. Szacunek”.

Dywizja wagi ciężkiej czeka teraz, aby zobaczyć, czy można zorganizować walkę zjednoczeniową Między mistrzem WBA, IBF i WBO Usykiem a trzymającym pas WBC Tysonem Furym.

Są obiecujące oznaki, że tak się dzieje i można znaleźć niekwestionowanego mistrza.

Prezes WBC Mauricio Suleiman przyjął pomysł zmierzenia się ze swoim bohaterem Fury Osek, chociaż mówi, że wielki Brytyjczyk powinien zostać pozostawiony z decyzją.

Fury powiedział wcześniej, że jest na emeryturze Wykazał duże zainteresowanie przejęciem Usyka za duże pieniądze.

„Tyson Fury to wyjątkowy człowiek, jego osobowość i sposób myślenia są wyjątkowe, więc szanuję to i szanuję go” – powiedział Solomon Sky Sports UK.

„Był bardzo lojalny wobec WBC, był bardzo reprezentatywny i dumny z WBC. Mam tylko nadzieję, że podejmie właściwą decyzję, cokolwiek to jest.

Brytyjczyk Tyson Fury prawdopodobnie spróbuje zjednoczyć drużynę wagi ciężkiej, mierząc się z Oleksandrem Usykiem.

Nick Potts/AFP

Brytyjczyk Tyson Fury prawdopodobnie spróbuje zjednoczyć drużynę wagi ciężkiej, mierząc się z Oleksandrem Usykiem.

„Jeśli zdecyduje się odwiesić rękawiczki i przejść na emeryturę, co za świetny sposób, aby to zrobić, z pieniędzmi i zdrowiem, ze swoją uroczą rodziną. Ale jeśli ma ten głód, aby dostać się na ring, co myślę, byłoby to wspaniale widzieć, jak reprezentuje WBC w walce Usyka lub walkach o mistrzostwo.Inni mogą być zaangażowani w niedalekiej przyszłości.

WBC dało Fury’emu czas do 26 sierpnia na przesłanie pisemnego powiadomienia o swoich planach.

Solomon powiedział: „Tyson Fury jest mistrzem świata WBC, nie posiada 'innego pasa’, posiada mistrzostwo WBC, którym są Muhammad Ali, George Foreman, Frazier, Tyson, Lennox Lewis, itd.”

„Jestem bardzo dumny z Tysona Fury’ego, jest wspaniałym wojownikiem i jestem pewien, że chciałby kontynuować boks, a walka o zjednoczenie wszystkich mistrzostw w dywizji byłaby niesamowita,

„Tyson Fury dał nam czas na podsumowanie i przygotowanie się do podjęcia właściwej decyzji.

„Ale moja osobista opinia jest taka, że ​​boks przechodzi przez świetną fazę, wspaniały moment, byłoby wspaniale zobaczyć Fury przeciwko Usekowi w ostatecznym zjednoczeniu dywizji”.

w przeciwnym razie

Oleksandr Usyk był mocno naciskany przez Anthony’ego Joshuę i wygrał dzięki podzielonej decyzji o utrzymaniu tytułów wagi ciężkiej.

READ  Ostatni taniec trwa, Serena Williams bije światową drugą Annette Kontaveit