Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Disney wprowadza cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie NFT z VeVe – Ledger Insights

Dziś viv ogłosić to Disney Zapewni niewymienne tokeny (NFT) jej postaci w ramach promocji kanału strumieniowego Disney+. Nie tylko postacie Disneya, ale także te z kolekcji, w tym Marvel (SpiderMan), Pixar (Toy Story, Cars, Nemo, The Incredibles), Gwiezdne Wojny i wiele innych. Nie ujawniono jednak konkretnych postaci, które zostaną wprowadzone.

NFT będą „Złote chwile”, które zawierają złote figurki postaci jako cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie. Wkrótce zadebiutuje w aplikacji VeVe, a jego punktem kulminacyjnym będzie premiera Disney+ Day 12 listopada. W ramach promocji niektóre ograniczone subskrypcje Disney+ zostaną przyznane niektórym kupującym NFT, ale nie obecnym subskrybentom. Zobacz stronę po szczegóły.

VeVe wypuściło już komiksy cyfrowe dla podziwiać Jest gospodarzem DC Comics NFT, takich jak Superman. Inne licencjonowane funkcje obejmują James Bondoraz Star Trek, Powrót do przyszłości i Cartoon Network.

Zastanawialiśmy się, jak VeVe może sobie pozwolić na wysokie opłaty licencyjne, jakie mogą pobierać tak wielkie marki. Nie znaleźliśmy efektu zwiększenia finansowania projektów. VeVe jest częścią Ecomi, singapurskiej firmy blockchain, która została założona w 2018 roku i przeprowadziła ICO w wysokości 10,65 miliona dolarów w 2019 roku. Obecnie kapitalizacja rynkowa tokenów wynosi 1,24 miliarda dolarów, według Coingecko.

Do tej pory Veve sprzedało 1,9 miliona NFT i ma ponad 500 000 aktywnych użytkowników. Wykorzystuje protokół skalowania ImmutableX Layer 2, aw marcu przeznaczył 7 milionów dolarów na dotacje dla organizacji non-profit zajmujących się ochroną środowiska, aby zebrać pieniądze na cele poprzez promocje NFT.


READ  Reboot Microsoft Perfect Dark zostanie opracowany wspólnie przez Crystal Dynamics • Eurogamer.net