Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Deweloper Klang, Tinimations, omawia IGN Plus dla Klang

Deweloper Klang, Tinimations, omawia IGN Plus dla Klang

Czy lubisz pulsującą muzykę, precyzyjny system platformówek i rytmiczną akcję? Cóż, masz szczęście, ponieważ Klang przybył do IGN Plus i mamy ekskluzywny wywiad z Tomem-Ivarem, projektantem gry Klang.

Jeśli jesteś członkiem IGN Plus, możesz otrzymać klucz do gry Klang tutaj. Jeśli nie, udaj się do strona IGN Plusa Zarejestruj się, aby uzyskać ekskluzywne kody, klucze, rabaty i nie tylko.

Wywiad z deweloperem Klang: Tom Ivar

„Nazywam się Tom Ivar, norweski projektant gier, który 8 lat temu wymyślił świat rytmicznej akcji, w którym utrzymanie rytmu walki jest jedynym sposobem na przetrwanie”.

Co to jest klang?

Z Melody w ręku wcielasz się w Klanga, zuchwałego i łamanego rytmu wojownika w jego dążeniu do pokonania złego Soundlorda Sonusa. Z pomocą mistycznego oka Klang wspina się do Wieży Symfonicznej, gdzie zostaje wygnany do zaświatów. Jego poszukiwanie zemsty zaczyna się od nowa, gdy bada pozostałości zniszczonego świata, który kiedyś nazywał domem.

„W ciągu 7 lat zaprojektowałem dwie eksperymentalne rytmiczne gry akcji osadzone w tym wszechświecie, obie z pulsującą akcją, pieprzonymi szkieletami i luksusowymi bitwami z bossami, a wszystkie inspirowane pół-superbohaterskim oryginałem BLiNd ścieżka dźwiękowa.”

„Oryginalny Klang pojawił się na rynku w 2016 roku jako premierowy tytuł Tinimation, łącząc platformówkę i rytmiczną akcję w przypływ adrenaliny, który z pewnością rzuci wyzwanie nawet najbardziej uzdolnionym wielozadaniowcom”.

„Mechanika Klang jest imiennikiem gry, w której gracz odbija ataki z ośmiu kierunków, unikając zagrożeń środowiskowych w rytm muzyki”.
„Klang w swojej najbardziej zaciekłej formie można opisać jako jednoczesne granie w Dance Dance Revolution i Ninja Gaiden. Brzmi intensywnie? Brzmi twardo? Tak… (Powodzenia w odblokowaniu trybu „nightcore”!)”

„Z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że Klang to doświadczenie, które można pokochać lub znienawidzić, które może ożywić tylko nowy przyjaciel projektanta gier i kompozytora, który rozwija się wyłącznie dzięki marzeniom”.

READ  W TH15 pojawiły się cztery nowe bohaterskie zwierzaki!

Mam nadzieję, że to krótkie wprowadzenie do świata Klang zwiększy twoją radość z debiutanckiego tytułu Tinimation i że skończysz jammować przy ścieżce dźwiękowej i dołączyć do sporu po jej pokonaniu! OST firmy bLiNd to prawdziwa gra!

Więcej informacji od Tinimations wkrótce.

Gdzie znaleźć klang 2

Dowiedz się więcej o grach Tinimations:

IGN Plus

Nie jesteś członkiem IGN Plus? na co czekasz? Oprócz wsparcia IGN, członkowie IGN Plus otrzymują wspaniałe korzyści, w tym:

  • Przeglądaj IGN.com bez reklam – Żadnych banerów reklamowych, żadnych reklam wideo
  • Dostęp do darmowych gier niezależnych ekskluzywne wersje próbne i nie tylko
  • Ekskluzywne rabaty w sklepie IGN
  • I wiele więcej

Po prostu zarejestruj się już dziś i wróć tutaj, aby otrzymać klucz próbny. Możesz anulować jednym kliknięciem w dowolnym momencie.

Więcej gier i gadżetów zawartych w programach IGN Plus i IGN Rewards znajdziesz na naszej stronie z nagrodami, a jeśli chodzi o wydarzenia związane z tańczącymi ostrzami, zablokuj ją na IGN.

MIX to menedżerowie ds. relacji z programistami IGN Plus. Jeśli masz prośby, skontaktuj się z zespołem pod adresem Świergot.