Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Devon Conway gra w prowadzeniu w Black Cups po powrocie z kontuzji z Ton

Bangladesz zdecydowanie wolał Devon Conway cztery dni temu.

Conway miał tylko dwie piłki z treningu meczowego przed pierwszym testem, kiedy w środku tygodnia został wysłany na kaczkę w meczu rozgrzewkowym między Turystami a 11. meczem Nowej Zelandii na Mount Monganui.

Ale w krótkiej, ale absurdalnie udanej międzynarodowej karierze, odbijający Black Caps pokazał, że potrafi występować na dużej scenie.

Radość Conwaya z biegania była podsycana przez desperację gości w sobotę, gdy jego trąbka zapewniła Nowej Zelandii dobry start po oddaniu kija w Bay Oval w pierwszym meczu serii dwóch testów.

Czytaj więcej:
* Ton testowy Devon Conway Black Caps pomaga wykorzystać Bangladesz
* Live Black Caps vs Bangladesz: Dzień 1 pierwszego testu krykieta w Bay Oval
* Devon Conway „fit and shot” dla Black Caps powraca po „dziwnej” złamanej ręce

Leworęczny, który trafił trzeci, wykonał 122 z 227 piłek, aby zapewnić większość 258-5 Nowej Zelandii w dziennikach pierwszego dnia.

Po opuszczeniu dwóch testów w Nowej Zelandii w Indiach przez kontuzję w półfinale Pucharu Świata T20, 30-latek wydawał się nie zostawiać żadnych zmarszczek, ponieważ jego fenomenalny rekord strzelonych bramek w jego adoptowanym kraju utrzymywał się na wysokim poziomie.

Devon Conway wjeżdża w drugie stulecie testowe czarnych kapeluszy przeciwko Bangladeszowi w Bay Oval.

Hannah Peters / Getty Images

Devon Conway wjeżdża w drugie stulecie testowe czarnych kapeluszy przeciwko Bangladeszowi w Bay Oval.

„Nie odniosłem wystarczającego sukcesu w ciągu ostatnich ośmiu tygodni, więc dobrym pomysłem był udział” – powiedział Conway.

„Może miałem cztery do pięciu naprawdę dobrych, ciężkich sesji w trakcie i wokół tego meczu treningowego. To było trochę frustrujące, ponieważ nie mogłem znaleźć więcej czasu w środku w tym meczu treningowym, ale nadal dało mi to szansę na wejście do gry net i spróbuj wykopać sposób, w jaki chciałem, aby robiła rzeczy, jeśli została wybrana do tego pierwszego testu.

„Mam nadzieję, że jutro jako zespół będziemy mogli czerpać korzyści”.

Conway ustawił 138 na drugą bramkę z otwieraczem Willem Youngiem (52) iz tym duetem w załamaniu w środku popołudnia wyglądało na to, że Bangladesz zostanie szybko rzucony na miecz.

Jednak garstka niechlujnych skreśleń ograniczyła przewagę Nowej Zelandii, chociaż wciąż istniała szansa na wysoki wynik w pierwszej rundzie, biorąc pod uwagę, że mistrzowie World Test zostali poproszeni o uderzenie po tym, jak wizytujący kapitan Mominul Hack wygrał losowanie.

„Myślę, że we dwoje zdecydowaliśmy, że musimy być tak cierpliwi, jak to tylko możliwe – stwierdzając, że kręgle z Bangladeszu naprawdę dobrze grali w kręgle w tym okresie” – powiedział Conway o swoim partnerstwie z Youngiem.

„Pomogła im też powierzchnia, więc musieliśmy zasłużyć sobie na prawo do gry w te bardziej ofensywne strzały później tego dnia.

Devon Conway przyznaje, że oklaskiwał stulecie, w którym mieszkał naprzeciwko Bangladeszu na górze Munganui.

Marty Melville/Photosport

Devon Conway przyznaje, że oklaskiwał stulecie, w którym mieszkał naprzeciwko Bangladeszu na górze Munganui.

„Jutro powinien być dobry dzień na uderzenie”.

Urodzony w RPA napastnik zaliczył dwa stulecia w swoim debiucie w Anglii w zeszłym roku w Lords i ma średnią ponad 50 we wszystkich trzech międzynarodowych formatach.

Pomimo czasami cichej natury krykieta testowego, Conway, gdy jest zwinięty w kłębek, ma energiczną osobowość. Jego obrót tyłostopia i unoszenie podczas mocnych uderzeń jest po części baletem i podstawą Tigera Woodsa, i zafascynował go krótki dystans w połowie rund do Bangladeszu, ciągnąc szybciej i skuteczniej niż mistrzowie świata w przeciąganiu liny. .

„Czasami staram się wziąć je tak bardzo, jak tylko mogę, aby dać trochę pozwolenia melonikom, aby nie klękali tam.

„Było dziś jeden lub dwóch niekomitentów, którzy byli trochę zdenerwowani, ale na szczęście nie przydały się i był to dla mnie naprawdę dobry, ekscytujący dzień”.

Slave Islam w Bangladeszu celebruje przywódcę Małej Bramy Nowej Zelandii, Toma Lathama.

Hannah Peters / Getty Images

Slave Islam w Bangladeszu celebruje przywódcę Małej Bramy Nowej Zelandii, Toma Lathama.

Ze względu na skłonność do złamań w 2021 r. – złamał też palec podczas gry w Anglii przed Mistrzostwami Świata – jego kości były prawdopodobnie bardziej zaniepokojone niż jego szansami na wydostanie się, gdy Bangladesz trafił do DRS po otrzymaniu odwołania od jego aresztowania. Odmówił, ponieważ piłka uderzyła w przedramię Conwaya, gdy miał 80 lat.

Jego zwolnienie było szokiem, zwłaszcza, że ​​był dopiero piątą ofiarą kapitana gości, który miał średnią z testu w kręgle ponad sto i pracował głównie sam, aby ominąć kilka szybkich wyprzedzeń przed drugą nową piłką.

Wśród zachwytu fanów Black Caps z powodu nokautu pojawił się długotrwały kac w Nowy Rok, kiedy myśli skierowały się na to, co by było, gdyby mistrzowie World Test służyli Conwayowi w 20. finale Pucharu Świata, kiedy Nowa Zelandia spadła do Australii pomimo wspaniałych ról kapitana Kena Williamsona.

Nowa Zelandia 258-5 (Devon Conway 122, Will Young 52, Ross Taylor 31; Shoriful Islam 2-53) v Bangladesz.

READ  Rosyjska gimnastyczka nosi na koszulce symbol wojny, dzieląc podium ze swoją ukraińską zawodniczką