Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Detalista Poundland kończy prace nad swoim nowym „sklepem Superboro” w Peterborough przed jutrzejszym otwarciem (10 grudnia)

Detalista Poundland kończy prace nad swoim nowym „sklepem Superboro” w Peterborough przed jutrzejszym otwarciem (10 grudnia)

Wiodący detalista otworzy swój nowy sklep w Peterborough jutro (10 grudnia) o godzinie 10:00.

Poundland zbudował sklep o powierzchni 18 000 stóp kwadratowych, wykorzystując dwa lokale, wcześniej zajmowane przez Outfit i H&M, w Brotherhood Shopping Park, na Lincoln Road, Walton.

Oficjalne otwarcie obejmie ceremonię przecięcia wstęgi i rozdanie złotych biletów z bonami o wartości 100 funtów.

Detalista Poundland otwiera nowy „Super Store” w Brotherhood Shopping Park w Peterborough jutro (10 grudnia) o godzinie 10 rano.

Nowy sklep zastępuje wcześniej mniejszy sklep w kompleksie handlowym i zatrudni 40 pracowników, w tym 28 nowych etatów.

Otwarcie będzie jednym z kilku nowych sklepów Poundland, które rozpoczną handel jutro w coś, co sprzedawca określił jako „Super sobota”, ponieważ otworzył osiem sklepów w Wielkiej Brytanii.

Darren Kaye, dyrektor ds. sprzedaży detalicznej w Poundland, powiedział: „Wykańczamy nasz nowy sklep w Brotherhood Retail Park i nie możemy się doczekać otwarcia naszych drzwi o 10 rano 10 grudnia, w samą porę na Boże Narodzenie.

„Włożyliśmy wiele wysiłku w stworzenie sklepu, z którego Peterborough może być dumne.

„Uważamy, że klienci pokochają sklep, który został zaprojektowany tak, aby oferować klientom więcej tego, czego chcą, od produktów codziennego użytku po odzież PEP&CO dla całej rodziny.

„Jest rzeczą oczywistą, że zapewniamy niesamowitą wartość, która nigdy nie była tak ważna, gdy budżety rodzinne są tak obciążone”.

„Ta inwestycja w miastach w całym kraju świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie kupującym większego wyboru i niesamowitej wartości wtedy, gdy najbardziej tego potrzebują” — powiedział Austin Cook, dyrektor operacyjny firmy Poundland.

Czytaj więcej

Detalista Poundland przygotowuje się do otwarcia dużego „superstore” w Peterborough

READ  Reed Hastings, współzałożyciel Netflixa, ustępuje ze stanowiska dyrektora generalnego