Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Destruction AllStars na wyłączność PS5 pozyskuje roboty online • Eurogamer.net

Destruction AllStars, ekskluzywna gra na PlayStation 5, otrzyma roboty sieciowe.

w Aktualizacja na Subreddit Destruction AllStarsDeweloper Lucid wyjaśnił wyjątkowe cechy gry samochodowej. Najważniejszym z nich jest dodawanie robotów online.

Lucid przyznał, że wielkość społeczności Destruction AllStars rozsianej po całym świecie oznacza, że ​​gra ma zarówno szczytowe, jak i niskie czasy aktywności graczy w dobieraniu graczy w sieci. Szczyty zwykle przypadają na około 17:00 do 23:00 czasu brytyjskiego w dni powszednie i od 15:00 do 2:00 czasu brytyjskiego w weekendy.

Roboty będą więc używane do zajmowania pozostałych miejsc, gdy w dobieraniu graczy brakuje określonej liczby graczy.

„Chcemy mieć pewność, że w meczach bierze udział tak wielu prawdziwych graczy, jak to tylko możliwe” – powiedział Lucid – „ale jeśli stracisz X graczy podczas oczekiwania na mecz, roboty AI zajmą pozostałe miejsca”.

„Wyjątkiem jest Blitz, ponieważ w trybie rywalizacji Blitz nigdy nie pokaże robotów”.

W międzyczasie Lucid przedstawił szereg innych nadchodzących funkcji, w tym imprezy globalne (pozwoli ci to spotykać się ze znajomymi i czekać w dowolnym trybie pojedynczym i zespołowym) oraz funkcję listy odtwarzania („Chcemy, aby wybrano i dopasowano ulubione tryby gry są łatwiejsze ”).

Deweloper powiedział również, że zajmie się ulepszeniem turniejów („Czasami nie czujesz, że coś krytykujesz”), zmniejszeniem „ataków duchów”, balansem i umiejętnościami.

Lucid powiedział, że obecnie nie ma ustalonych dat, kiedy te nowe funkcje zostaną wprowadzone, ale pojawią się one „w przyszłości”.

Destruction AllStars jest obecnie w połowie pierwszego sezonu popremierowego. Gra została wydana jako tytuł PS Plus w lutym, ale teraz jest grą premium za 17,99 GBP z PlayStation Store. Aby grać online, potrzebujesz PlayStation Plus.

spłacać Recenzja Eurogamer Destruction AllStars Aby zobaczyć, co myśleliśmy.

READ  Przed wymianą musisz wyczyścić i zresetować iPhone'a do ustawień fabrycznych