Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Deepak, Sumit i Narinder zapewniają Indie zwycięstwo w Mistrzostwach Świata Mężczyzn w Boksie 2021

Aby wzmocnić zwycięski impet Indii na Mistrzostwach Świata w Boksie AIBA 2021, Deepak Poria, Sumit i Narinder rozpoczęli kampanię od wielkich zwycięstw drugiego dnia zawodów w Belgradzie w Serbii.

W obliczu jednego z najtrudniejszych pretendentów do tytułu, Izzata Usinalieva z Kirgistanu, Deepak zaprezentował się nienagannie w 51 kg rundzie otwierającej. Pomimo pewnego oporu ze strony mistrza Azji Usinaliewa, 24-letni Hindus zdołał jednogłośnie odnieść zwycięstwo.

Summit równie dominował podczas pierwszego meczu rundy 75 kg przeciwko jamajskiemu bokserowi O’Neillowi Damonowi, kiedy odniósł łatwe zwycięstwo 5-0. Z drugiej strony Narinder stanął przed trudnymi wyzwaniami ze strony swojego polskiego rywala Oscara Saffariana w meczu +92 kg, ale Hindus odniósł przekonujące zwycięstwo 4:1.

Stało się to po tym, jak weteran Shiva Thapa pokonał 5-0 Victora Nyadera z Kenii w meczu 63,5 kg w 1/8 finału, który nadał ton Indiom drugiego dnia zaciekłych zawodów, w których wzięło udział 650 najlepszych bokserów. Ponad 100 krajów gra w 13 kategoriach wagowych.

Czterech indyjskich bokserów rozpocznie rywalizację trzeciego dnia turnieju w środę. Nishant Dave zmierzy się z Węgrem Laszlo Kozakiem w kategorii wagi lekkiej średniej, a Varender Singh zmierzy się z Karen Tonakanian z Armenii w walce o 60 kg. Govind Sahani (48 kg) i Lakshya Shahar (86 kg) to pozostali dwaj Hindusi, którzy wystąpią w dzisiejszym meczu.

historia zamknięta

READ  Zdekonstruuj i sklasyfikuj typy draftów do NFL 2021 dla gigantów