Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Deepak opuszcza Poland Open z powodu kontuzji łokcia: The Tribune India

Warszawa

Indyjski zapaśnik Deepak Punia, który wybiera się na igrzyska olimpijskie, aby uniknąć pogorszenia się kontuzji lewego łokcia podczas ostatniej imprezy rankingowej przed Igrzyskami w Tokio, wycofał się dzisiaj z Polish Open. Punia szykował się do zdobycia maty w kategorii 86 kg, ale Amerykanin Zahid przegrał ćwierćfinał z Valencią. Wiadomo, że brązowy medalista Mistrzostw Świata 2019 doznał kontuzji na dwa do trzech dni przed wyjazdem na trening do Warszawy. – To drobna kontuzja, nie ma się czym martwić. On wciąż trenuje – powiedział PTI trener Jagmandar Singh.

Kalkuta

FIFA zakazuje przeniesienia do East Bengal, Kerala Blasters

FIFA zabroniła indyjskim klubom Super League East Bengal i Kerala Blasters pozyskiwać nowych graczy w okienku transferowym z powodu niepłacenia zaległości na rzecz byłych piłkarzy. Okienko transferowe otwiera się w środę.

Bombaj

Kluby ISL wystawiają co najmniej 7 indyjskich graczy jednocześnie

W sezonie 2021-22 indyjskiej Superligi zwiększy się udział lokalnych graczy w boisku, dzięki nowej wytycznej, która zmusi kluby do wystawiania na raz co najmniej siedmiu piłkarzy z poprzednich rzek.

Romb

Na igrzyska olimpijskie w Tokio wybrano 29-osobową drużynę uchodźców

Drużyna uchodźców na Igrzyska Olimpijskie w Tokio ma 29 sportowców rywalizujących w 12 meczach. Wybrana przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski drużyna opuściła ojczyznę z 55 krajów i otrzymała stypendia na treningi sportowe w nowej ojczyźnie.

Nowy Jork

LeBron James pominie Igrzyska Olimpijskie w Tokio

Według raportu, amerykańska legenda koszykówki LeBron James nie zagra w drużynie olimpijskiej.

Londyn

Angielski FA zostaje pierwszą kobietą-liderem w 158-letniej historii

Angielski Związek Piłki Nożnej nominował dziś Debbie Hewitt jako pierwszą kobietę-przewodniczącą pierwotnej krajowej organizacji piłkarskiej utworzonej 158 lat temu. Agenci