Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Deborah James otrzymuje Damehood od księcia Williama, gdy wielkość funduszu osiąga 5,4 miliona funtów

Deborah James otrzymuje Damehood od księcia Williama, gdy wielkość funduszu osiąga 5,4 miliona funtów

dr

Ibora James ujawniła, że ​​została uhonorowana tytułem Damehood przez księcia Cambridge w jej rodzinnym domu w piątek.

ten Ty, ja i Big C 40-letnia prowadząca podcast powiedziała, że ​​jest „absolutnie zaszczycona”, że książę William dołączył do Jamesa i jej rodziny na popołudniową herbatę i szampana, za co została uhonorowana.

Pani Deborah James otrzymuje Damehood

/ bowelbabe / Instagram

Dzieląc się wiadomościami na Instagramie, napisała: „Książę William rzeczywiście przyszedł dzisiaj do naszego rodzinnego domu!! Jestem absolutnie zaszczycony, że dołączył do nas na popołudniową herbatę i szampana, gdzie nie tylko poświęcił czas na rozmowę z całą moją rodziną, ale zaszczycił mnie także moją damą”.

„To surrealistyczne mieć w domu królewski pop i tak, możesz sobie wyobrazić, że sprzątanie i przygotowania wyszły im z drogi – ale to wszystko było nieistotne, ponieważ William był taki słodki i sprawiał, że było nam tak wygodnie.

Oddała hołd księciu Williamowi, dodając: „On jest wyraźnie pasjonatem poprawy swoich wyników onkologicznych jako prezydent Royal Marsden. To był wyjątkowy dzień dla całej mojej rodziny, tworząc wspomnienia, które przetrwają całe życie”.

„Witamy z powrotem w każdej chwili!”

W czwartek ogłoszono, że matka dwójki dzieci została łaskawie uhonorowana za swoją „niestrudzoną kampanię”.

Premier Boris Johnson powiedział, że „zasługuje na wzbogacenie się”.

Powiedział: „Poprzez swoją niestrudzoną kampanię i publicznie dzieląc się swoim doświadczeniem, nie tylko pomogła nam w walce z tą straszną chorobą, ale zapewniła, że ​​niezliczona ilość osób z Wielkim C nie czuła się samotna.

Mam nadzieję, że ten hołd Jej Królewskiej Mości – wspierany przez całe państwo – przyniesie trochę pociechy Deborah i jej rodzinie w tym trudnym czasie.

„Moje myśli są z nimi i Deborah musi wiedzieć, że ma miłość i wdzięczność tego kraju”.

Tytuł Pani jest zwykle ogłaszany w ramach hołdu noworocznego lub z okazji urodzin Królowej, ale może być przyznany w innych przypadkach w wyjątkowych okolicznościach.

W sobotę rano fundusz Jamesa przekroczył 5,4 miliona funtów z inicjatywą zbierania funduszy na badania nad rakiem.

40-latka znana jest jako Bowel Babe ze swojej kampanii wyborczej Rak jelitaPoczątkowo miał nadzieję zebrać 250 000 funtów za Badania w chorobie.

Jej strona JustGiving osiągnęła kamień milowy dzięki darowiznom od ponad 250 000 zwolenników, w tym Duke’a i księżna z Cambridge, który wniósł nieujawnioną kwotę pieniędzy.

Na początku tego tygodnia James ogłosił, że przeprowadziła się do domu swoich rodziców w Woking, Surrey, gdzie Otrzymuje opiekę u schyłku życia.

Pisząc rozdzierający serce post na Instagramie, James ujawnił, że „nikt nie wie, ile mi zostało” i ogłosił uruchomienie Funduszu Badań nad Rakiem Bowelbabe.

W liście do swoich zwolenników napisała, że ​​jej „ciało nie gra w piłkę”, a teraz została przeniesiona do domu opieki w domu opieki.

Napisała: „Moja aktywna opieka ustała i teraz przenoszę się do domu opieki w domu opieki, z moją wspaniałą rodziną wokół mnie i skupiam się na upewnianiu się, że nie odczuwam bólu i spędzaniu z nimi czasu.

„Nikt nie wie, ile czasu mi zostało, ale nie jestem w stanie chodzić, śpię większość dni, a większość rzeczy, które brałem za pewnik, to fałszywe sny. Wiem, że nie szczędziliśmy wysiłku, nie odwracając go”.

READ  Dougray Scott: „Kathy Burke była najlepszym pocałunkiem na ekranie, jaki kiedykolwiek miałem” | Kino