Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Deborah James otrzymuje Damehood od księcia Williama, gdy wielkość funduszu osiąga 5,4 miliona funtów

dr

Ibora James ujawniła, że ​​została uhonorowana tytułem Damehood przez księcia Cambridge w jej rodzinnym domu w piątek.

ten Ty, ja i Big C 40-letnia prowadząca podcast powiedziała, że ​​jest „absolutnie zaszczycona”, że książę William dołączył do Jamesa i jej rodziny na popołudniową herbatę i szampana, za co została uhonorowana.

Pani Deborah James otrzymuje Damehood

/ bowelbabe / Instagram

Dzieląc się wiadomościami na Instagramie, napisała: „Książę William rzeczywiście przyszedł dzisiaj do naszego rodzinnego domu!! Jestem absolutnie zaszczycony, że dołączył do nas na popołudniową herbatę i szampana, gdzie nie tylko poświęcił czas na rozmowę z całą moją rodziną, ale zaszczycił mnie także moją damą”.

„To surrealistyczne mieć w domu królewski pop i tak, możesz sobie wyobrazić, że sprzątanie i przygotowania wyszły im z drogi – ale to wszystko było nieistotne, ponieważ William był taki słodki i sprawiał, że było nam tak wygodnie.

Oddała hołd księciu Williamowi, dodając: „On jest wyraźnie pasjonatem poprawy swoich wyników onkologicznych jako prezydent Royal Marsden. To był wyjątkowy dzień dla całej mojej rodziny, tworząc wspomnienia, które przetrwają całe życie”.

„Witamy z powrotem w każdej chwili!”

W czwartek ogłoszono, że matka dwójki dzieci została łaskawie uhonorowana za swoją „niestrudzoną kampanię”.

Premier Boris Johnson powiedział, że „zasługuje na wzbogacenie się”.

Powiedział: „Poprzez swoją niestrudzoną kampanię i publicznie dzieląc się swoim doświadczeniem, nie tylko pomogła nam w walce z tą straszną chorobą, ale zapewniła, że ​​niezliczona ilość osób z Wielkim C nie czuła się samotna.

Mam nadzieję, że ten hołd Jej Królewskiej Mości – wspierany przez całe państwo – przyniesie trochę pociechy Deborah i jej rodzinie w tym trudnym czasie.

„Moje myśli są z nimi i Deborah musi wiedzieć, że ma miłość i wdzięczność tego kraju”.

Tytuł Pani jest zwykle ogłaszany w ramach hołdu noworocznego lub z okazji urodzin Królowej, ale może być przyznany w innych przypadkach w wyjątkowych okolicznościach.

W sobotę rano fundusz Jamesa przekroczył 5,4 miliona funtów z inicjatywą zbierania funduszy na badania nad rakiem.

40-latka znana jest jako Bowel Babe ze swojej kampanii wyborczej Rak jelitaPoczątkowo miał nadzieję zebrać 250 000 funtów za Badania w chorobie.

Jej strona JustGiving osiągnęła kamień milowy dzięki darowiznom od ponad 250 000 zwolenników, w tym Duke’a i księżna z Cambridge, który wniósł nieujawnioną kwotę pieniędzy.

Na początku tego tygodnia James ogłosił, że przeprowadziła się do domu swoich rodziców w Woking, Surrey, gdzie Otrzymuje opiekę u schyłku życia.

Pisząc rozdzierający serce post na Instagramie, James ujawnił, że „nikt nie wie, ile mi zostało” i ogłosił uruchomienie Funduszu Badań nad Rakiem Bowelbabe.

W liście do swoich zwolenników napisała, że ​​jej „ciało nie gra w piłkę”, a teraz została przeniesiona do domu opieki w domu opieki.

Napisała: „Moja aktywna opieka ustała i teraz przenoszę się do domu opieki w domu opieki, z moją wspaniałą rodziną wokół mnie i skupiam się na upewnianiu się, że nie odczuwam bólu i spędzaniu z nimi czasu.

„Nikt nie wie, ile czasu mi zostało, ale nie jestem w stanie chodzić, śpię większość dni, a większość rzeczy, które brałem za pewnik, to fałszywe sny. Wiem, że nie szczędziliśmy wysiłku, nie odwracając go”.

READ  Boris i Carrie Johnson szybują w jasnym słońcu na Corniche przy 26°C, oboje noszą pianki przed dzisiejszym grillem na plaży