Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Deborah James: Nie umrę dla jubileuszu, nie chcę, żeby Megan ukradła mój grzmot

Deborah James stała się latarnią nadziei i inspiracji przez ostatnie pięć lat – i nie planuj przestać teraz

pobierz wideo

Film jest niedostępny

Pani Deborah James: Gospodarz podcastu odwiedza Chelsea Flower Show

Inspiracją dla wielu, pani Deborah James jest podnoszenie świadomości i zarabianie milionów na świadomości raka w jej ostatnich dniach.

Ale ma inną misję do wykonania – i to nie pozwolić nikomu ukraść jej grzmot na ostatniej przeszkodzie.

Czterdziestoletnia aktywistka zachowała swoją niezwykłą inteligencję i zręczność, a dziś powiedziała, że ​​nie pozwoli, by rak ją pokonał podczas Jubileuszowej Przerwy w tym tygodniu – żartując, że nie chce nikogo – nie mówiąc już o tym Meghan Markle – Ukradnij jej grzmot.

(

obrazek:

Instagram, Getty)

W rozmowie z The Sun powiedziała: „Jestem zdecydowana nie umrzeć w Jubileuszowy Weekend, nie chcę, żeby Meghan ukradła mój grzmot.

„Nie pracowałem ciężko, aby podnieść świadomość raka i pieniądze, aby pomóc znaleźć lekarstwo, ale nie dostałem kolejnej strony tytułowej, kiedy poszedłem”.


Debora zmieniła oblicze raka jelita
(

obrazek:

Instagram /bowelbabe)

Prezenterka podcastów online, Bowel Babe, zdiagnozowano raka jelita w 2016 roku i obecnie przebywa w domu swoich rodziców w Woking. Spędza swoje ostatnie dni otoczona przez swoją rodzinę.

Szczerze dodała swoją szczerość: „Śmierć jest naprawdę trudna. W tym tygodniu trawiła mnie złość, szczerze mówiąc, naprawdę byłam. Wciąż krzyczę na ludzi i odpycham ich. mnie. Nie chcę umrzeć.”

zabrać do Instagram We wtorek pani Deborah opowiedziała fanom, jak rozpłakała się, gdy jej rodzina zaskoczyła ją „dziewczęcym snem” z 12-letnią córką Eloise, gdy obserwowali Kopciuszka.

Deborah nie pozwoli Megan ukraść jej Thunder
(

obrazek:

Obrazy Getty’ego)

Napisała: „Tworzenie wspomnień może być trudne, gdy umierasz! Co za stres!!. Teraz mam tylko kilka godzin między snem a skutkami ubocznymi, ale ten kobiecy nocleg zdołał wywołać taki uśmiech na mojej twarzy, który spędziłem większość wczoraj płakała!”

Gospodarz podcastu zebrał 6,5 miliona funtów na zbiórkę pieniędzy na raka jelita, trzy tygodnie po tym, jak ogłosiła, że ​​otrzymuje opiekę u schyłku życia.


The Bowel Babe zebrał ponad 6,5 miliona funtów na organizacje charytatywne zajmujące się rakiem
(

obrazek:

Instagram /bowelbabe)

Pani Deborah zwolniona zbieranie funduszy Z początkowym celem 250 000 funtów, ale przekroczyła swój cel 26 razy po zainspirowaniu narodu.

Pomimo pogarszającego się stanu zdrowia Deborah była inspiracją dla wielu, ponieważ wydała swoją kolekcję In The Style, zdobyła tytuł Lady i wyda książkę.

Pani Deborah i jej mąż Sebastian Bowen mają dwoje dzieci: 14-letniego Hugo i Eloise.

READ  Super Bowl: NFL zaprzecza próbie powstrzymania Eminema przed zajęciem kolana | Wiadomości NFL