Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Debbie „Pchaj” Pollac | Wiadomości, sport, praca

Debbie „Pchaj” Paulack

Debbie “Płacić” Pollack zmarła cicho i spokojnie w środę, 21 lipca 2021 roku, w Valley View Rehab and Nursing Center, wśród kochającej rodziny i przyjaciół.

Debbie urodziła się 9 września 1956 roku w Williamsport jako córka Mary A (Borowski) i Sylwestra J.

Ukończyła Williamsport Area High School w 1974 roku. Pracowała dla Delta Galil USA, Inc. (dawniej Wundies) przez 46 lat, od 1974 do września 2020. Debbie grała w softball (złap) w młodości. Kochałem wszystkie sporty, zarówno granie, jak i oglądanie. Jej ulubionymi drużynami były Philadelphia Phillies i piłka nożna Penn State. Była zagorzałą zawodniczką w rzucanie i lubiła grać w kukurydzę i dobre karty z rodziną.

Była członkiem niezależnego Newbery Club (Klubu Polskiego).

Śmierć Debbie została poprzedzona przez jej rodziców, Mary A. i sylwester ok. Ryba z rodziny śledziowatych.

Debbie przeżyła jej rodzeństwo, Diane Fran z Muncy, Louis Pollack z Loyalsock, Michelene „Mickey” (Richard) najlepszy z Dubuistown, Robert (Linda) Pollack z Hughesville i Timothy (Deborah) Pavlac z Muncie; Wiele siostrzenic, siostrzeńców, siostrzenic, siostrzeńców, stryjecznych siostrzeńców.

Przez osiem lat była dumną Matką Bożą. Została pobłogosławiona wspaniałą grupą przyjaciół i członków rodziny.

Nabożeństwo żałobne na cześć życia Debbie odbędzie się w sobotę 31 lipca 2021 o godzinie 11:00 w Sanders Murthari, 821 Diamond St. Williamsport, Pensylwania. Wizyta odbędzie się od 9:30 do godziny serwisowej.

Rodzina zaprezentuje kwiaty. Jednak pamiątkowe datki w imieniu Debbie mogą być składane dla Newberry Little League, c/o Dennis Lukowsky, 51 Court Alley, Williamsport, PA 17701.

Rodzina Debbie chciałaby podziękować personelowi Gatehouse i Valley View za opiekę zapewnioną Debbie podczas jej pobytu w obu obiektach. Opieka i współczucie, jakie od nich otrzymywała, były doskonałe.

Kondolencje można składać online na stronie Pamięci Debbie pod adresem www.sandersmortuary.com.

READ  Chicago House AC Signage Wojciech Wójcik