De Cross, Blake zdobywa złoto i srebro w Polsce

Późnoletnia aktywność kontynuowana była w tę niedzielę podczas Spotkania Pamięci Kamili Skolimowskiej na Śląsku. Kontynuuje po nich doskonałą formę Wystawa z brązowym medalem w Tokio W sztafecie 4x100m, André de Cross I Jerome Blake Zajął pierwsze i drugie miejsce w biegu na 200 m w Kanadzie.

Powiązane: Kanadyjczycy na scenie Paris Diamond League

De Cross i Blake na scenie

Pomimo nieco niezręcznego startu, De Cross wygrał wyścig mężczyzn o godzinie 20.21, a Blake zajął drugie miejsce z czasem 20.32. Okrążając scenę Włochy Filippo Dord, Trzecie miejsce o godzinie 20.40. De Cross i Blake są w połowie drogi do kanadyjskiej sztafety brązowych medalistów w Tokio i chociaż te wyniki nie są osobistymi najlepszymi dla sportowca, udowadniają, że para nadal jest w dobrej formie poza igrzyskami i botem. Zmierzamy do Mistrzostw Diamentowej Ligi, które odbędą się w Zurychu w ten czwartek.

Fraser-Price bije rekord Polski All-Commerce

Kolejnym sportowcem, który w niedzielę udowodni swoją formę z późnego sezonu jest Jamajka Shelley-on Fraser-Cena, Wygrała bieg na 100 m kobiet z czasem 10,81, przełamując ogólnodostępny wynik 10,93 Ewa Cosbrick W 1986 roku. Ośmiokrotny medalista olimpijski pobiegł 10,60 dni wcześniej w Lozannie w Szwajcarii i powiedział, że cieszy się z przerwy przed Zurychem po ustanowieniu rekordu świata. Ujawniła również, że jej celem w kolejnych dwóch wyścigach jest dołączenie do koleżanki z drużyny, Elaine Thompson-Hera, I spaść poniżej 10,60 w tym sezonie.

„Pracuję w tym kierunku” – powiedział. – Zobaczmy, czy tam dotrę.

Fraser-Price wygrał wyścig, wyprzedzając zdobywcę drugiego miejsca Mujinga Kambundżi Szwajcarii (11.08) i Daryl Neeta Anglii (11.15).

READ  Kawior spedycyjny: czym jest branża transportowa w Polsce

Powiązane: Rounddown: wyniki Diamentowej Ligi, rekordy świata i kanadyjska dominacja paraolimpijska!

Inne ważne wydarzenia to Kenia Wycliffe Kinyamala, Ustanowił rekord spotkania mężczyzn na 800m i 1:44,63 w Etiopii Tadeusz Praca, Zwycięzca olimpijskiego mistrza w przeszkodach Saffian L. Baccali 3000 m mężczyzn w nowym rekordzie 7: 36,47. Wielkiej Brytanii Gemma Reiki 1000 m kobiet po wygraniu meczu z Etiopią Hrith Mangesh O 2:35.47 nagrano kolejne nowe spotkanie.