Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

David Vivita, Gold Coast Titans, Broncos, Greg Alexander, Contract, Future

Greg Alexander uważa, że ​​napastnik Titans, David Vivita, otrzymuje nadpłatę 400 000 dolarów na sezon, biorąc pod uwagę jego produkcję na Gold Coast w ciągu ostatnich dwóch sezonów.

Fifita podpisała umowę z Tytanami za 1,2 miliona dolarów w ramach trzyletniej sezonowej umowy w 2021 roku, ale jak dotąd nie udało jej się uhonorować jednego z najbardziej lukratywnych kontraktów w historii NRL.

mówić dalej Radio SinAlexander uważa, że ​​Vivita nie daje z siebie wszystkiego wystarczająco często, aby kontrolować dużą część limitu pensji Gigantów.

Transmituj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2022 NRL Telstra Premierhip Live & Ad-Break za darmo, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz bezpłatnie przez 14 dni.

Cleary zapala się w drugiej połowie Super | 01:19

„Obetnijmy z łatwością 400 000 dolarów” – powiedział Alexander. Radio Sin.

„To jest twój punkt wyjścia. To wyjątkowy talent, ale często nie uważasz go za wystarczający do zarobienia 1,2 miliona dolarów”.

Vivita nie ma kontraktu w 2024 roku i może swobodnie negocjować z konkurentami od 1 listopada tego roku.

Jeśli Fifita i Tytani zgodzą się na przedłużenie umowy lub jeśli wróci do Broncos lub przeniesie się do konkurenta NRL, Fifita nie zarobi takich samych pieniędzy, jak jego obecna umowa.

Po dotarciu do finału w 2021 r. i przebyciu niewielkiej odległości od pokonania Kogutów, aby zakwalifikować się do półfinału, Tytani nie radzili sobie w tym sezonie.

Więcej aktualności NRL

Punkty do omówienia RD 8: Problem, którego Robbo nie może zignorować; O’Brien „Brak odpowiedzi”

’Nie wiem: Wymyślę coś: odpowiedź Bungi obnaża brzydki bałagan Rycerzy

tam jest problem: NRL prowadzi śledztwo w sprawie niegrzecznego komentarza u Brandona Smitha

„Z mojej głowy”: Trener kawalerii odnajduje srebrną podszewkę w nokaucie

READ  NRL 2022: Gold Coast Titans, ekipa ratunkowa
David Vivita walczy o konsekwencję w Tytanach.Źródło: Dostawca

Ich górna granica pensji wydaje się nieosiągalna, a Justin Holbrook postanawia zaufać niedoświadczonemu kręgosłupowi Jadena Campbella, AJ Brimsona, Toby’ego Sextona i Erin Clark.

Z tej czwórki tylko Brimson jest reprezentatywnym graczem i ma dużo pieniędzy.

Jeśli spojrzysz na najlepsze drużyny, które wygrały ligi w ciągu ostatnich dwóch dekad, ich początkujący gracze są zwykle najlepiej opłacanymi graczami.

Szczególnie napastnicy i drugorzędni wioślarze są bardzo cenionymi graczami w lidze rugby, ale z wielu powodów nie dostają kontraktów na duże pieniądze.

Po pierwsze, jest to pozycja zaawansowana i trudno jest stale wpływać na grę, gdy grasz po jednej stronie kortu. Po prostu nie masz wystarczającej liczby dotknięć, jak mrożący krew w żyłach rozgrywający.

KFC SuperCoach powraca! Możesz wygrać nagrodę Świętego Graala Fantazji Footy, a także kwotę pieniężną w wysokości 50 000 $. Zagraj teraz

David Vivita obniża cenę wywoławczą swojego następnego kontraktu.Źródło: Getty Images

Łatwo jest wyjść z meczów z drugiego rzędu, jeśli przeciwnik stosuje taktykę skierowania gry z tej strony pola zarówno w ataku, jak i obronie.

Fificie trudno też sprostać wymaganiom swojego stanowiska, a także szukać pracy poza miejscem w drugim rzędzie, biorąc pod uwagę, jak ważne jest utrzymanie struktur drużynowych, zwłaszcza w obronie.

Tytani potrzebują dwóch połówek, które mogą konsekwentnie tworzyć szanse dla Fifity, ale w tym sezonie były sety w krytycznych momentach w dobrej pozycji na polu, w których Fifita nie dotknęła ani razu piłki.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najciekawsze momenty i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto już teraz!!

Konferencja prasowa Gold Coast Titans | 07:15

Właśnie dlatego gracze szkieletowi są tak ważni i dlatego zdobywają najwięcej pieniędzy w NRL.

Tytani muszą inwestować w graczy, którzy wiedzą, jak konsekwentnie dawać Fifita szanse, i niestety nie mają na to pieniędzy, częściowo dlatego, że są związani w Fifita.

Giganci muszą zrównoważyć swój limit wynagrodzeń i zdobyć Fifitę za pieniądze, które warte są jego pozycja i produkcja.

Niestety, prawdopodobnie może to spowodować powrót Vivity do Broncos, a nawet Delfinów, jeśli chce zostać w Queensland.

Ale gra dla Tytanów powoduje, że jego cena wywoławcza spada z każdym mijającym tygodniem, ponieważ po prostu nie gra na pozycji godnej brutalnego kontraktu, jakim jest, jeśli klub ma wygrać.