Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Daryl Mitchell, główni zwycięzcy MilliCare w New Zealand Cricket Awards

Daryl Mitchell i Millie Kerr zabierają do domu wielkie trofea podczas New Zealand Cricket Awards.

Mitchell odebrał medal Sir Richarda Hadleya jako najlepszy męski krykiecista w kraju, podczas gdy Kerr zdobył swój pierwszy medal Debbie Hockley jako najlepsza zawodniczka Nowej Zelandii w Auckland w czwartkowy wieczór.

Mitchell, który również zdobył męskie trofeum Redpath pierwszej klasy za odbijanie, zdobył cztery stulecia testowe w okresie kwalifikacji do nagród, dzięki czemu wspiął się na 8. miejsce w światowym rankingu odbijania testowego.

Zakończył rok z 913 przebiegami testowymi ze średnią 70,23, z najwyższym wynikiem 190 przeciwko Anglii na Trent Bridge.

Czytaj więcej:
* Lockie Ferguson nie zagra w pierwszym międzynarodowym meczu Czarnych Czapek ze Sri Lanką z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego
* Stephen Fleming dołącza do USA jako trener Major League Cricket
* Six Black Cap Tests Somerville pożegna się z zawodowym krykietem
*Tak, nie: Czy Kane Williamson jest najlepszym nowozelandzkim krykiecistą w historii?

Allrounder Legspinning Kerr został również wybrany Zawodniczką Roku T20I Kobiet.

22-latek był drugim co do wielkości strzelcem White Ferns w T20I z 423 biegami z wynikiem 32,53 (wskaźnik trafień 112,20) i drugim co do wielkości zdobywcą bramek z 17 punktami 20,41 (kurs ekonomiczny 5,52). Uzyskał również średnio 40,66 z nietoperzem w ODI.

TVNZ

Mecz krykieta T20: Black Caps vs Sri Lanka będzie zawierał komentarz Te Reo Māori.

Weteranka Susie Bates została wybrana Graczem Roku ODI za jej znaczący wkład w bat przeciwko Indiom Zachodnim i Bangladeszowi.

Bramkarz Blackcaps, Tom Blundell, został wybrany graczem testowym roku, który zdobył 849 runów z wynikiem 60,64 – w tym dwa stulecia i sześć pięćdziesiątych – a także przyjął 38 zwolnień, w tym łapanie za nogi, aby zwolnić Jamesa Andersona z Anglii, dając gospodarzom ekscytujące zwycięstwo Podczas jednego przejazdu w Basin Reserve w zeszłym miesiącu.

READ  Detroit Tigers spędzają kolejny tydzień pokonując najlepsze drużyny w baseballu

Kapitan testowy Tim Southee wygrał męski puchar pierwszej klasy Winsor Bowling Cup po zdobyciu 32 bramek testowych, co zwiększyło jego karierę do 370, wyprzedzając Daniela Vettori jako drugi co do wielkości melonik Nowej Zelandii po Sir Richardzie Hadlee.

Glenn Phillips został mianowany melonikiem roku T20I mężczyzn, po zaliczeniu 740 biegów z wynikiem 38,94 (wskaźnik trafień 148,89), w tym sto lat przeciwko Sri Lance na Mistrzostwach Świata w Australii.

Menedżer White Ferns, Millie Kerr, zdobyła inauguracyjny medal Debbie Hockley jako najlepsza zawodniczka Nowej Zelandii.

Andy’ego Jacksona / Getty Images

Menedżer White Ferns, Millie Kerr, zdobyła inauguracyjny medal Debbie Hockley jako najlepsza zawodniczka Nowej Zelandii.

Michael Bracewell zdobył nagrodę ODI Piłkarza Roku mężczyzn po dwóch szybkich setach – niepokonanej 127 z 82 piłek przeciwko Irlandii i 140 z 78 piłek przeciwko Indiom w Hyderabad. Zabrał ze sobą także 14 bramek.

W kraju Kate Anderson została uhonorowana przełomowym rokiem Canterbury z kijem, zdobywając Ruth Martin Trophy za krajowe uderzenia kobiet, nagrodę Super Smash Women’s Player of the Year i tytuł lokalnej zawodniczki roku. rok.

Gabby Sullivan, koleżanka z drużyny Andersona z Canterbury, została nagrodzona Phyl Blackler Trophy za lokalną grę w kręgle kobiet, która zdominowała listy przebojów zarówno w formacie 50, jak i 20.

Założyciel Otago Volts, Dean Foxcroft, zdominował krajowe wyróżnienia mężczyzn, zdobywając nagrody Super Smash Player of the Year i Men’s National Player of the Year.

Medal Berta Sutcliffe’a za wybitne zasługi dla krykieta został przyznany wieloletniemu dyrektorowi generalnemu nowozelandzkiego stowarzyszenia krykieta, Heathowi Millsowi.

Martin Snedden, prezes NZ Cricket, powiedział, że Mills jest teraz uznawany za największy autorytet w dziedzinie obrony graczy w międzynarodowym krykiecie i bez wątpienia zostanie zapamiętany jako jedna z najbardziej wpływowych postaci w historii NZ Cricket.

Nagrody krykieta w Nowej Zelandii 2023

Medal Sir Richarda Hadleya:Daryla Mitchella

Medal Debbie Hockley: Millicare

Medal Burta Sutcliffe’a za wybitne zasługi dla krykieta: Heath Mills, dyrektor naczelny NZCPA

Zawodniczka roku ODI kobiet: Zuzia Bates

Gracz Roku ODI: Michaela Bracewella

Najlepsza zawodniczka kobiet T20I: Millicare

Gracz roku T20I mężczyzn: Glena Phillipsa

Gracz testowy roku: Toma Blundella

Krajowa Zawodniczka Roku Kobiet: Kate Anderson (Czarownice z Canterbury)

Narodowy Piłkarz Roku mężczyzn: Dean Foxcroft (Otago Volt)

Zawodniczka roku Super Smash kobiet: Kate Anderson (Czarownice z Canterbury)

Najlepszy gracz roku w Super Smash: Dean Foxcroft (Otago Volt)

Męska klasa 1 mrugnięcia Redpath Trophy: Daryla Mitchella

Domowe trofeum Ruth Martin dla kobiet: Kate Anderson (Czarownice z Canterbury)

Puchar Winsor Bowling dla mężczyzn I stopnia: Tima Southeya

Krajowy puchar kobiet w kręglach Phyl Blackler: Gabe Sullivan Magowie z Canterbury

Sędzia roku w Nowej Zelandii: Chris Brown