Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Darmowa gra PlayStation Plus na grudzień może zostać ujawniona

Jednak do grudnia pozostał jeszcze tydzień, a subskrybenci PlayStation Plus na PS4 i PS5 nie mają pojęcia, jakie darmowe gry PS Plus otrzymają w ostatnim miesiącu 2021 roku. Wygląda jednak na to, że możemy znać jedną z bezpłatnych ofert wcześniej są one ujawnione.Dziękujemy za kilka sprytnych uwag, wszystkie wskazujące na zupełnie nową grę w przyszłym miesiącu i jest to jedna z darmowych gier miesiąca. A jeśli spekulacje są trafne, abonenci PlayStation Plus mogą zostać potraktowani w jednej z najbardziej obiecujących gier niezależnych roku. To powiedziawszy, w tej chwili to tylko spekulacje, ale poniżej możesz sprawdzić „dowody”, które za tym stoją.

Nowa teoria sugeruje, że Sony co miesiąc wypuszczało darmowe gry PlayStation Plus w pierwszy wtorek każdego miesiąca. Jeśli ten schemat będzie się utrzymywał, grudniowe darmowe gry zostaną wydane 7 grudnia. Należy pamiętać, że omawiana gra zostanie wydana 7 grudnia.

Kilka razy w tym roku lista darmowych gier PlayStation Plus zawierała zupełnie nowe wydania, które pojawiły się tego dnia. Za każdym razem, gdy tak się dzieje, dołączana jest gra, którą Sony pomogło wprowadzić na rynek, czy to przez nadanie jej najnowszego automatu do gry, czy promowanie jej na blogu PlayStation. Innym wspólnym mianownikiem było to, że wszystkie gry były mniejszymi wersjami i były dostępne wyłącznie na konsole lub całkowicie ekskluzywne. Czy wiesz, jaka gra spełnia wszystkie te kryteria? cyjan Przedmioty, co dziwne, nie są dostępne w przedsprzedaży.

Ostatnio programista 2pt Interactive Ciała niebieskie Zostanie wydany 7 grudnia na PC, PS4 i PS5. Nigdy nie było słowa o tym, że jest to darmowa gra na PlayStation Plus – i nigdy nie będzie – ale na razie prawie na pewno będzie dokładnie tym.

„Odkryj ciągle zmieniające się niuanse ruchu w stanie nieważkości w tej wymagającej grze fizycznej” — czytamy w oficjalnym komunikacie na temat gry. „Kontroluj ramiona astronauty, używając lewego i prawego drążka kciuka, aby pchać, ciągnąć i wspinać się przez w pełni symulowane fizycznie scenariusze na pokładzie naukowej stacji badawczej”.

READ  Nowe aplikacje podróżnicze dopasowują Cię do podróży, na które naprawdę chcesz lub na które Cię stać

Oficjalny opis gry kontynuuje:

„Otrzymałeś zadanie prowadzenia najbardziej dumnego wyczynu inżynierskiego na Ziemi. Mając w roli asystenta jedynie łączność radiową i kontrolę misji, będziesz musiał użyć swojego bystrego umysłu i zręcznych kończyn do montażu teleskopów kosmicznych, utrzymania precyzyjnych paneli słonecznych i badań kosmicznych. botanika.Ale bez grawitacji… nic nie jest stałe, nic nie jest bezpieczne, nic nie jest proste.Na początku możesz zachwiać się w bezmiarze przestrzeni, ale z czasem z wdziękiem odczujesz ruch nieważkości.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich rzeczy związanych z PlayStation — w tym najnowszego nie tylko PlayStation Plus, ale także najnowszego PlayStation Now, PlayStation VR i oczywiście ogólnie PS4 i PS5 — kliknij Tutaj.

Parzysty , gra o demencji.