Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dalton Papale został podpisany przez The Blues w finale Pacific Super Rugby przeciwko Crusaders

The Blues mają nadzieję, że Dalton Papale staną na ławce w sobotnim finale Pacific Super Rugby w Eden Park.

Phil Walter / Getty Images

The Blues mają nadzieję, że Dalton Papale staną na ławce w sobotnim finale Pacific Super Rugby w Eden Park.

The Blues dają napastnikowi All Blacks i regularnemu kapitanowi Daltonowi Papale wszelkie szanse na grę w sobotnim finale Super Rugby przeciwko Crusaders na Eden Park.

Papale, który musiał usunąć wyrostek robaczkowy w dniach poprzedzających ćwierćfinał przeciwko Highlanders, został w ławce rezerwowych na 23, aby zmierzyć się z Crusaders w sobotnim finale. Skrzydłowy All Blacks, Caleb Clarke, nie wychodzi, gdy dochodzi do siebie po naciągnięciu ścięgna podkolanowego.

The Blues wybrali niezmienionego głównego 15. zawodnika w półfinałowym zwycięstwie grupy 20-19 z nożem nad Brumbies w ubiegłą sobotę, ale dokonali pewnych poprawek na ławce.

Papale, który przeszedł operację zapalenia wyrostka robaczkowego, jest w nawiasie blokując Jamesa Tuckera jako ostatniego napastnika na ławce, podczas gdy weteran obrońca Bryce Heim również wraca z gry głową, aby zastąpić go w sosnach.

Trener Bluesa Leon MacDonald powiedział, że Pappaly jest „pewny”, że udowodni swoją kondycję i ma nadzieję, że ostateczna decyzja nastąpi po czwartkowej sesji treningowej.

– Daltowie mają sporo do zaznaczenia – powiedział MacDonald. „Musi przejść przez dużą część dzisiejszego treningu i czuć się naprawdę pewnie. To dla niego wielki mecz, jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości, więc chcemy, żeby zszedł z trawy, czując się gotowym do wyjścia”.

Zapytany o możliwość grania przez aspirującego lidera z ławki, MacDonald uśmiechnął się i powiedział: „Porozmawiaj z nim, jest całkiem pewny siebie, ale to jest Dalts, zawsze taki jest i pełen energii. Trzyma kciuki, że ładnie przeżywa dzień ”.

Wszystkie główne bilety na finał rozgrywek wyprzedały się w ciągu pięciu godzin, a tłum 42 000 osób będzie świadkiem pierwszego dużego spotkania finałowego między dwoma wielkimi rywalami od 2003 roku, kiedy Blues zdobyli trzeci i ostatni tytuł. .

READ  Hiszpania i Polska zgarniają Puchar ATP w Sydney

Sweter: Stephen Perovita, AJ Lam, Roiko Ewan, Roger Toivasa-Chic, Mark Tilia, Bowden Barrett (kapitan), Finlay Christie; Hoskins Sototo, Adrian Schwat, Akira Ewan, Tom Robinson, Josh Goodhue, Nybo Lullala, Kurt Ecklund, Alex Hodgman. Rezerwy: Soane Vikena, Karl Tu’inukuafe, Ofa Tuungafasi, Luke Romano, Dalton Papali/James Tucker/, Sam Nock, Bryce Heem, Zarn Sullivan.