Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy to najdokładniejsze jak dotąd spojrzenie na iPhone’a 14?

Z iPhone’ami 11, 12 i 13 wprowadzonymi na rynek w ciągu ostatnich trzech lat, kto wie, co będzie dalej? Cóż, prawdopodobnie będzie to iPhone 14. I prawdopodobnie będzie wyglądał jak te nowe rendery 3D.

Plotki o nadchodzącym iPhonie krążą od czasu premiery ostatniego urządzenia, a teraz mamy solidne pojęcie, czego się spodziewać, od złomowania wycięcia po masywne wycięcie aparatu. A teraz prawie każda plotka została włączona do niektórych autentycznie wyglądających programów autorstwa przeciekającego Apple Jona Prossera. (Nie wyobrażaj sobie czekania? Sprawdź najlepsze iPhone 13 Oferty już dostępne.)

(Źródło zdjęcia: John Prosser)

Prosser podzielił się kilkoma poważnymi demami HD na swoim kanale YouTube Front Page Tech (poniżej) i może to być jego najlepsze spojrzenie na tegorocznego iPhone’a 14 Pro. Najbardziej oczywistą zmianą jest tutaj usunięcie wycięcia. Od dawna mówi się, że ma to przeciwdziałać siekaniu, za pomocą koralika + dziurkacza, który ma zastąpić kontrowersyjną cechę projektu. ale jak byliśmy Zacząłem wątpićNie wydaje się to przekładać się na większą powierzchnię ekranu. Jeśli już, z nowym otworem nieco niższym niż szczelina, można powiedzieć, że w nim je jeszcze Cenne piksele.

Renderowanie iPhone'a 14

(Źródło zdjęcia: John Prosser)

Na uwagę zasługuje również masywne wycięcie na aparat. my Martwić się To rzekomo seksowne wycięcie aparatu iPhone’a 14 może zająć cały tył telefonu (no dobrze, może nie daleko), ale wygląda na to, że chociaż jest zdecydowanie większy, nie jest to moloch, którego niektórzy się spodziewali.