Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy Samsung Galaxy Z Flip 4 obsługuje rysik S Pen?

Dzięki Galaxy Z Flip 3 powłoka Samsunga w końcu wykroczyła poza weryfikację koncepcji i stała się produktem flagowym. Zwiększona trwałość, atrakcyjny wygląd i bardziej przystępna cena sprawiły, że Galaxy Z Flip 3 stał się najpopularniejszym składanym telefonem na rynku. Ostatni Galaxy Z Klapka 4 Ma nadzieję odtworzyć tę samą magię, oferując jednocześnie kilka znaczących ulepszeń, takich jak trwalsza i bardziej szczegółowa obudowa, ulepszone kamery, mocniejszy chipset i większa bateria z obsługą szybkiego ładowania. Ale czy nowa powłoka obsługuje wkładanie w stylu S Pen? Złożenie Galaxy Z 4 A Galaxy S22 Ultra?

Jeśli planujesz kupić nową klapkę Samsunga, możesz się zastanawiać, czy działa z rysikiem S Pen. Niestety, Galaxy Z Flip 4 nie zawiera rysika S Pen i nie obsługuje rysika S Pen (Fold Edition) ani S Pen Pro. Brak obsługi rysika jest miarą oszczędności kosztów i ograniczeniem unikalnego współczynnika kształtu telefonu. Ekran Galaxy Z Flip 4 nie jest tak duży i szeroki jak Galaxy Z Fold 4, aby naprawdę wykorzystać S Pen. Nie wspominając o tym, że włączenie obsługi S Pen wymaga dodania digitizera pod ekranem, co sprawia, że ​​Galaxy Z Flip 4 jest droższy i wymaga trochę inżynierii, aby utrzymać grubość urządzenia i ogólną konstrukcję. Nawet gdyby Samsung dodał obsługę S Pen do Galaxy Z Flip 4, większości użytkowników nie spodobałby się pomysł noszenia rysika osobno, ponieważ Flip nie może przechowywać rysika w telefonie lub etui. Cała idea Flipa polega na złożeniu do mniejszego urządzenia, więc dodanie kilku przedmiotów do noszenia nie nadąża za przepływem w tym telefonie.

    Przez ograniczony czas Samsung oferuje bezpłatną aktualizację pamięci i bezpłatną twardą okładkę z rysikiem S Pen, gdy wstępnie zarezerwujesz Galaxy Z Fold 4. Plus, czytelnicy XDA mogą uzyskać do 200 USD dodatkowych korzyści, klikając poniższy link!

Jeśli rysik S Pen lub rysik są niezbędne w Twojej pracy, rozważ zakup Galaxy Z Fold 4 lub Galaxy S22 Ultra. Zauważ, że Samsung nie łączy S Pen z Galaxy Z Fold 4; Będziesz musiał kupić osobno.

Jeśli jeszcze nie złożyłeś zamówienia w przedsprzedaży, skorzystaj z niego Najlepsze oferty Galaxy Z Flip 4 Aby zaoszczędzić pieniądze i wolne przeszkody.


READ  Do rozszerzenia Nintendo Switch Online dodano trzy gry Sega Genesis