Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy klawiatury mechaniczne naprawdę potrzebują klawiszy strzałek?

Zbliżenie / Niedawna reklama klawiatury bada oszczędzającą miejsce alternatywę dla dedykowanych przycisków strzałek.

Sharon Harding

Jakie są absolutnie niezbędne klawisze na klawiaturze? Wielu powie, że cała klawiatura numeryczna jest, podczas gdy inni poproszą o klawisze makr. Osobiście trzymam się pokrętła głośności domowe biuro udowodnić. A jako ktoś, kto przetestował 60 procent klawiatur, które nie mają klawiatury numerycznej ani klawiszy strzałek, chciałbym dodać, że ze względu na produktywność i zdrowy rozsądek klawisze strzałek są również obowiązkowe.

Klawiatury z niższej półki mają swój własny rynek, ale dla zdecydowanej większości żadna klawiatura nie stanowi przełomu. klawiatura mechaniczna Miao zły Jednak ogłoszony dzisiaj prosi nas o rozważenie alternatywy. Zamiast klawiszy strzałek lub polegania na kombinacji klawiszy do wprowadzania strzałek (jak robi to większość 60 procent użytkowników klawiatury), ma pojemnościowy touchpad na przedniej krawędzi do wprowadzania strzałek i innych funkcji za pomocą kciuka.

Czy Miu jest na coś zła?

Tu nie chodzi o klawiaturę

Technologia AM Compact Touch firmy Angry Miao oszczędza miejsce, zastępując klawisze strzałek panelem dotykowym obsługiwanym kciukiem.
Zbliżenie / Technologia AM Compact Touch firmy Angry Miao oszczędza miejsce, zastępując klawisze strzałek panelem dotykowym obsługiwanym kciukiem.

Zanim zagłębimy się w ten interesujący touchpad, zejdźmy z drogi: prawdopodobnie nie chcesz kupować bezprzewodowej klawiatury Angry Miao AM Compact Touch. Po pierwsze, urządzenie peryferyjne jest wciąż na etapie finansowania społecznościowego (Indiegogo Startuje 2 lutego, według krawędź). Angry Miao to dobrze znana firma wśród entuzjastów klawiatur mechanicznych z wieloma ofertami z najwyższej półki Wersje produktów W ostatnich latach i pomyślnie Kampanie crowdfundingowe. Inne firmy produkujące klawiatury mechaniczne, np Quezonmają tendencję do uruchamiania produktów poprzez finansowanie społecznościowe, a niektóre publikacje, w tym The Verge i Techcrunch, testowałem próbki AM Compact Touch. Ale inwestowanie pieniędzy w jakąkolwiek kampanię crowdfundingową niesie ze sobą ryzyko.

READ  Jak usunąć ważne strony internetowe z iPhone'a i iPada

Co więcej, AM Compact Touch ma wygodną konstrukcję bez klawiszy strzałek, klawiatury numerycznej lub rzędu funkcyjnego. Ci, którzy nadal są zainteresowani, napotkają wysoką cenę, podobno od 398 do 615 USD.

Jednak nie mogłem się powstrzymać od zaintrygowania AM Compact Touch, ponieważ stanowi wyzwanie dla sposobu, w jaki normalnie poruszamy się po klawiaturze. Zapewnia również funkcjonalność części klawiatury, która w rzeczywistości nie jest używana.

Czy uważam, że klawisze strzałek na mojej klawiaturze są niezbędne, ponieważ są niezbędne do codziennego korzystania z komputera, czy dlatego, że jestem do tego przyzwyczajony? Nadszedł czas bardziej niż kiedykolwiek, aby zastanowić się, czy konsole wymagają przeróbki.