Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cztery „specjalne” miecze do boksu w Polsce

FOUR-STRONG z Swords Boxing Club udaje się w tym tygodniu do Polski na międzynarodowy turniej i obóz treningowy.

Wśród szczęśliwych kwartetów jest Dylan Kelly, który zdobył tytuł w Dublinie w lutym, a następnie przegrał przez wąską decyzję podziału 3:2, która mogła pójść w obie strony w jego walce o tytuły krajowe.

Dołącza do Kelly Brooklyn Maughan, która również zdobyła tytuł w Dublinie w lutym, a także do Deana Smithersa – ponownie mistrza Leinster Michaela Andrewsa w styczniu – i Jacka McAllera.

Czekając na tę podróż, trener Swords BC, David Byrne, powiedział: „Zaproszenie do Polski, aby trenować, a także rywalizować z najlepszymi narodami boksu, to wspaniała okazja i zaszczyt dla naszych bokserów.

„Doświadczenie, które można zdobyć, jest bezcenne i wspaniałe dla rozwoju naszych bokserów.

„Po raz pierwszy wysyłamy drużynę na międzynarodowy obóz treningowy, na którym nie tylko zawodnicy z Anglii, Litwy i Słowacji, ale także młodzieżowa reprezentacja Łotwy oraz pięściarze z reprezentacji Ukrainy i Polski.

„Ten turniej będzie prawdziwym sprawdzianem w starciu z czołowymi zawodnikami, a obóz treningowy to świetne przygotowanie dla Dylana, Jacka i Brooklyna, którzy również wejdą do nadchodzącego All-Ireland Cadet przed latem i, jeśli się powiedzie, wejdą w pole karne. Mistrzostwa Europy w lipcu.”

Obóz treningowy trwa od piątku do następnego piątku, a sam turniej odbędzie się w sobotę i niedzielę 23 i 24 kwietnia w miejscowości Kętrzyn w północno-wschodniej Polsce.

READ  Oczekuje się, że Jack Moder z Brighton zagra dla Polski w zwycięstwie i modlitwie