Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Członkowie BAFTA kłócą się o kable HDMI potrzebne do wyświetlania filmu

Długie listy do nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej w 2022 r. zostały ogłoszone dzisiaj, nawet gdy wśród członków BAFTA wybuchły spór o inny temat: kable HDMI. W tym roku BAFTA oficjalnie zrezygnowała z wysyłania poczty w fizycznych projektorach DVD na rzecz wydawania filmów do nagród w rocznym, pozornie niestabilnym narzędziu do oglądania online o nazwie BAFTA View. Oglądanie filmów wgranych bezpośrednio do BAFTA View wydaje się stosunkowo łatwe, Hollywoodzki reporter Raporty, gdzie możesz łatwo AirPlay platformę bezpośrednio na swoim Smart TV. Jednak obawy związane z piractwem skłoniły do ​​tego duże studia filmowe zamiast Wrzuć linki do ich oddzielnych witryn przesiewowych w widoku BAFTA. Nie możesz przesyłać strumieniowo tych tytułów z linków stron trzecich, co skłoniło BAFTA do zalecenia członkom używania kabli HDMI i laptopów do oglądania tych filmów na swoich telewizorach — a niektórzy członkowie uprzejmie powiedzieli tę dyrektywę.

Jeden z członków powiedział: „Odmawiam podłączenia długiego kabla HDMI, ponieważ mamy dzieci biegające dookoła” THR. „I tak naprawdę nie mogę go umieścić w telewizorze, ponieważ jest przymocowany do ściany – nie wiem, jak mam to zrobić”. Zakłada się, że BAFTA sprzeciwia się wszelkiej odpowiedzialności za urazy kręgosłupa powstałe w wyniku rozwiązania tych splątków związanych z zarządzaniem kablami, chociaż zapewnia sekcję FAQ, aby rozwiązać problemy, takie jak Dźwięk nie działa.

Jednak członkowie podobno podarli prywatną grupę BAFTA na Facebooku z powodu ich skarg na to, co robi „brzydki długi kabel HDMI”, aby przerwać oglądanie filmów. Oczywiście oprogramowanie mogło działać sprawniej, ale przynajmniej BAFTA „przyznaje, że są problemy i zapewnia wsparcie techniczne”, THR. Twierdzi, że wielu z jej 7000 wyborców w rzeczywistości obserwuje, a tylko mniejszość najgłośniejszych miała problemy. „Naprawdę ważną rzeczą dla nas jest to, że zaobserwowaliśmy wzrost średniej liczby filmów, które ogląda każdy wyborca” – powiedział rzecznik. THR. Jednak kwestia ta przyczyniła się do wyraźnej rozbieżności co do tego, które filmy oglądali jej członkowie, aby je ocenić. wielu członków THR Porozmawiaj z nim, który najwyraźniej zrezygnował z prób.

READ  Załamana Denise Van Outen potwierdza rozstanie z narzeczoną Eddiem Boxshall