Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czarne czapki mają zagrać w White Ball Series przeciwko Australii bez gwiazd testowych

Gwiazdy testowe z Nowej Zelandii mogą przegapić serię Whiteball przeciwko swoim rywalom cross-Tasman w Australii, zaczynając pod koniec tego miesiąca, ze względu na wymagania MIQ.

The Black Caps zmierzą się z Australią w trzech jednodniowych meczach międzynarodowych oraz w meczu Twenty20 od 30 stycznia do 8 lutego.

Ale mają też swoje pierwsze dwa testy przeciwko RPA, które rozpoczną się 17 lutego w Christchurch.

Zarządzany okres izolacji dla podróżnych wjeżdżających do Nowej Zelandii wynosi obecnie 10 dni.

Jeśli te przepisy będą obowiązywać w ciągu najbliższych pięciu tygodni, gracze biorący udział w serii ODI/T20 w Australii nie będą dostępni do pierwszego testu w Hagley Oval po opuszczeniu domu 9 lutego.

New Zealand Cricket nie zdecydował jeszcze o swoim podejściu do kolejnych dwóch serii, ale zdaje sobie sprawę z problemów z harmonogramem.

Od gry jedenastej w pierwszym teście przeciwko Bangladeszowi, który rozpoczął się w sobotę na Mount Maunganui, biali nie będą mieli kapitana Toma Lathama i wiekowego twórcy Devona Conwaya, Henry’ego Nicholsa, Kyle’a Jamisona, Tima Southeya i Trenta Bolta.

Wygląda na to, że Tom Latham i Devon Conway przegapią cztery mecze Nowej Zelandii z białą bilą w Australii.

Andrzej Koringa/Photosport

Wygląda na to, że Tom Latham i Devon Conway przegapią cztery mecze Nowej Zelandii z białą bilą w Australii.

W Nowej Zelandii brakowało już regularnego kapitana Kena Williamsona, który wraca do zdrowia po kontuzji łokcia, która uniemożliwiła mu udział w serii testowej w Bangladeszu.

Daryl Mitchell i Matt Henry są częścią zespołu Nowej Zelandii ds. testów przeciwko Bangladeszowi i prawdopodobnie również pozostaną w rywalizacji o dwa testy przeciwko Proteas, ale mogą być postrzegani jako opcje dla swoich trzech meczów ODI i jedynej gry T20, jeśli to zrobią nie. Nie zagramy w Bangladeszu i nie ma wątpliwości, że będzie w pierwszym składzie na Test w Christchurch.

Ross Taylor wyjaśnił problem, kiedy ogłosił w zeszłym tygodniu przejście na emeryturę, ponieważ jego ostatnie dwa testy będą przeciwko Bangladeszowi, podczas gdy pozostanie dostępny dla drużyn z białą bilą.

„Australijska seria jest bardzo blisko, a po kwarantannie i powrocie prawdopodobnie jedna ze stron uda się do Australii, a strona testująca pozostanie w tyle” – powiedział Taylor.

1 news

Legenda Black Caps, po imponującej 16-letniej karierze, wycofa się z międzynarodowego meczu pod koniec lata.

„To znacznie ułatwiło podjęcie decyzji. Fajnie było grać przeciwko Republice Południowej Afryki, ale Australia jest miejscem, które zawsze mi się podobało … i zakończyć karierę grając w jeden dzień w krykieta, co jest prawdopodobnie moją najlepszą formą. „

Nowa Zelandia nadal będzie mogła wyznaczyć silną drużynę białej piłki na podróż przez Tasman – prawdopodobnie bez potrzeby zatrudniania nowych międzynarodowych graczy.

Mitchell Santner z pewnością będzie kluczowym członkiem drużyny Nowej Zelandii, która rozegra trzy mecze ODI i mecz T20 w Australii.

Pankaj Nanjia / PhotoSport

Mitchell Santner z pewnością będzie kluczowym członkiem drużyny Nowej Zelandii, która rozegra trzy mecze ODI i mecz T20 w Australii.

Taylor będzie opcją dla australijskiego kapitana Black Caps, wraz z Mitchellem Santnerem, podczas gdy pomocny skład mrugający, który obejmuje Martina Jupitela, Tima Seiferta, Taylora, Glenna Phillipsa i Marka Chapmana, pokazuje oczywiste włączenie.

Santner, Ech Soddy i Todd Astle prawdopodobnie utworzą kręgielnię, z Lukiem Fergusonem na czele.

Jamie Nesham po raz kolejny wypełni ważne wielofunkcyjne miejsce, podczas gdy Colin de Grandhomme może mieć kolejną szansę, zgwałcony przez Mitchella w składzie przesłuchań.

Australijska drużyna prawdopodobnie również zagra w czterech meczach bez wielu gwiazdek testowych, po ukończeniu serii pięciu testów Ashes przeciwko Anglii 18 stycznia.

To może sprawić, że David Warner, Steve Smith, Pat Cummins, Mitchell Stark i Alex Curry nie zostaną uwzględnieni w serii, która ma rozpocząć się w Perth 30 stycznia.

Nowa Zelandia w Australii:

niedziela 30 stycznia: 1 ODI; Stadion Optus, Perth.

środa, 2 lutego: 2 ODI; Arena Blundstone, Hobart.

Sobota 5 lutego: 3 ODI; Sydney Cricket Ground, Sydney

Wtorek, 8 lutego: T20; Owal Manuka, Canberra.

READ  Były australijski gwiazdor krykieta Stuart McGill został porwany i napadnięty podczas szantażu w Sydney