Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cyberpunk 2077 Patch 1.31 znów staje się mokry

Mężczyzna stoi obok motocykla i patrzy na nocną panoramę miasta w grze Cyberpunk 2077.

zdjęcie: Red Projekt CD

na minutę tam, Film Cyberpunk 2077 Nie było wystarczająco mokro. Dziś dzięki aktualizacji, która przywraca utracone efekty wody w tej burzliwej strzelance z otwartym światem.

Film Cyberpunk 2077 Złapany we wzór pływowy. CD Projekt Red wprowadzi łatkę, naprawi kilka rzeczy, a przy okazji zepsuje kilka innych. Po wielkiej aktualizacji gry w sierpniu, Woda deszczowa nie sprawia, że ​​dachy wyglądają na mokre. Dzisiejsza aktualizacja, łatka 1.31Zostało to technicznie naprawione. W rzeczywistości powierzchnie Bardziej mokry niż kiedykolwiek.

Aktualizacja 1.3, która była trzecią dużą aktualizacją tej niesławnej gry buggy, przyniosła wiele ulepszeń, ale także radykalnie zmieniła działanie wody, w szczególności wygląd powierzchni przed i po deszczu. Najwyraźniej był to problem z absurdalnie nazwanym „systemem mokrych nawierzchni”.

Dzisiejsza aktualizacja to nie tylko zwilżenie wody. Twierdzi również, że rozwiązuje szereg mniejszych problemów, w tym nieudane czasy przeładowania i niewłaściwą wysokość naładowanego skoku w grze. Co więcej, naprawia nieprogresywne błędy w niektórych zadaniach. Teraz będziecie mogli porozmawiać z Beduinami i zacząć wszystko w „z niewielką pomocą moich przyjaciół”. A „Beat on the Brat” nie zagra nagle.

Wielu jest znanych Film Cyberpunk 2077Jego burzliwa historia teraz. On ona wypalane w grubej formie Na konsolach ostatniej generacji, które CDPR ukrył przed recenzentami, pozwalając jedynie na wydanie wersji PC przed premierą. Doprowadziło to do Żądania zwrotu pieniędzy Od niezadowolonych graczy Sony wyciągnął grę Z PlayStation Store przed ponownym dodaniemChociaż z zastrzeżeniem za niestabilną wydajność na PlayStation 4.

Wśród zamieszania CDPR poinformowało, że wyda kilka dużych poprawek do gry: jedną w styczniu, jedną w lutym (wyszedł w marcu) i trzecią w kolejności. Skończyło się na tym, że była to łatka 1.3, na którą fani czekali przez wiosnę i większość lata, tylko po to, aby laserowo skupić efekty wody. #mflaj Od nowa.

READ  Gra deskorolkowa OlliOlli World jest jak Pora na przygodę