Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Crusader 252 Forever” – Pablo Matera opublikował emocjonalne pożegnanie

Pablo Matera napisał emocjonalne pożegnanie z krzyżowcami w Te Rio Mauri, Hiszpanii i Anglii po tym, jak zakończył swój czas w klubie we wtorek.

Matera wróciła do Argentyny we wtorek, ale nie wcześniej Poprzez media społecznościowe, aby podziękować Crusaders za ostatni sezonktóry zakończył się najlepszym sobotnim tytułem Super Rugby przed całkowicie wyprzedanym Eden Park.

„Wdzięczny za możliwość spełnienia marzeń” – powiedział Matera.

„Cieszę się każdym dniem w tym cudownym kraju i jestem tak dumny, że jestem częścią tego niesamowitego zespołu pełnego magicznych ludzi, których nigdy nie zapomnimy.

„Było krótkie, ale przeżyłem to w pełni”.

Matera podpisała krótką wiadomość „Crusader 252 na zawsze”.

Oprócz wiadomości 28-latek zamieścił 10 zdjęć z sobotniej nocy, w tym jedno wyraźnie dotykające głową na ramieniu trenera Scotta Robertsona.

Pablo Matera dzieli chwilę ze Scottem Robertsonem po finale.

Były też zdjęcia jego i jego syna z Pacific Super Rugby Trophy, co było pierwszym w karierze Matery.

„[Winning] To może być największa rzecz, o jakiej mogłem marzyć” Emotional Matera powiedziała 1News przed sobotnim finałem.

„Na przykład, szczerze niczego nie wygrałem – żadnych zawodów, a gram od 10 lat na całym świecie. Niczego nie wygrałem”.

Post Matery został zalany wiadomościami gratulacyjnymi w odpowiedzi, w tym z oficjalnego konta Crusaders na Instagramie i kolegi z drużyny Sevu Reece.

„Bezpieczne podróże do domu dla ciebie, Aliny i Darthy” – napisał Reese.

„Tęsknimy za Wami.”

Pablo Matera w końcu spełnił swoje życzenie - i teraz opuszcza krzyżowców na bardziej lukratywny kontrakt.

Uważa się, że Matera chce przeprowadzić się do Japonii w celu zawarcia lukratywnej umowy, decyzję Robertson powiedział serwisowi 1News, który w pełni szanuje.

„Mówił o tym, jak ważne jest to dla dzieci w Argentynie i jak mogą sobie z tym poradzić… jak mogą przejść do innych drużyn i grać na wysokim poziomie” – powiedział Robertson.

READ  „Pokonaj największe nazwiska w drodze do finału”: Novak Djokovic chwali Huberta Horkcache'a za zwycięstwo w otwartym Miami

„Poprosił o przybycie tutaj, aby wygrać mistrzostwo, ale zrobienie tego to inna rzecz, więc jesteśmy z niego zadowoleni.

„To smutne, uwielbialiśmy go trzymać, ale zdecydował się na kolejną szansę”.