Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cricket: Tim Southey z Black Caps Ball opowiada o kluczu do pokonania Anglii – i o tym, co sprawia, że ​​Devon Conway jest świetny

Nowicjusz Black Caps, Devon Conway, nadal zachwycał brytyjskie media po tym, jak pobił mnóstwo rekordów w drodze do swojej pierwszej setki w Lords przeciwko Anglii. Wideo / Spark Sport

Melonik Black Cabs, Tim Southey, chce zwiększyć presję w trzecim dniu swojego pierwszego testu przeciwko Anglii po uderzeniu w inningsy ustawione przez kolegę z drużyny Devona Conwaya 200.

Conway, w swoim pierwszym występie testowym, prowadził z oszałamiającym podwójnym rogiem, ale awaria przeciętnego systemu sprawiła, że ​​Nowa Zelandia przegrała całkowicie dla 378, zmierzając się z Anglią i zostawiając gospodarzy z 267.

Southee przyznał, że trzeci dzień będzie „trudny”, ale powiedział, że widział wystarczająco dużo blefowanych bramek Lorda, by wesprzeć jego drużynę.

„Za każdym razem, gdy przychodzisz do Lord’s, jest to wyjątkowy czas. Dobrze jest tam wyjść” – powiedział Southee, który twierdził, że Zach Crowley wziął udział w pierwszych rundach w Anglii.

„Myślę, że widzieliśmy, jak gracze mogą wejść i mogą być wielcy, ale widzieliśmy również, że jest kilku graczy.

„Na początku było trochę huśtawki i myślę, że graliśmy dobrze, aby wcześnie zdobyć te dwie akcje. Mamy teraz dwóch graczy, którzy są już gotowi, a piłka jest nieco starsza. Więc wiemy, że musimy zająć się naszym biznesem i spróbuj wywierać presję przez długi czas.

„Ale właśnie o to chodzi w Test Cricket. To nie jest łatwe, to ciężka praca i zapowiada się trudne, ale jest dobre na trzy dni”.

Devon Conway świętuje dotarcie do 200 osób.  Zdjęcie / Fotosport
Devon Conway świętuje dotarcie do 200 osób. Zdjęcie / Fotosport

Sotty zdobył także uznanie za „niesamowite role” Conwaya.

„Devon jest w pobliżu naszej pierwszej semestralnej sceny od bardzo dawna. Od wielu lat biega w kraju. Wszedł na scenę międzynarodową. Już ma T20 99, nie wyszedł, sto jeden dzień, a teraz jest testowany dwustu w swoim debiucie Jest wyjątkowym graczem. Wiemy o tym od jakiegoś czasu.

READ  Zniweczyło marzenie afgańskich sportowców paraolimpijskich

32-letni weteran powiedział, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co Conway może zrobić dzięki coachingowi, dodając, że jego chęć uczenia się i doskonalenia jest jednym z powodów jego ekscytującego poziomu w międzynarodowym krykiecie.

„Jego gra w kręgle jest w sieci, bardzo ciężko pracuje, zawsze chętnie się uczy, korzysta z naszych hitterów i ciągle zadaje pytania. Jest lojalnym uczniem i wszyscy są z niego bardzo dumni i zadowoleni, ponieważ dbam o to, aby jego rodzina a przyjaciele w domu też są w siódmym niebie za to, kim był Taki sen na dwa dni dla niego.

Po prostu jego dyscyplina i głód rakiety przez długi czas. Widzieliśmy to we wszystkich jego meczach. Po prostu uwielbia uderzać i potrafi uderzać w zabawnych miejscach, ale potrafi też zagrać niesamowite uderzenia. Czasami widzieliśmy kilka niesamowitych, świetnych ujęć, to było to, które zabiło go 100”. Ruch starej nogi.

„Ale tak, to tylko facet, który po prostu cię wkurzy, poczekaj, aż popełnisz błąd i wykorzystaj go. Po prostu wydaje się, że uwielbia bić i ma mentalność, by zawsze chciał być lepszy. Był genialny w i wokół środowiska i oczywiście czuje się dobrze. na tym poziomie.”