Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Covid-19: Quinn anuluje swoje wirtualne zaręczyny, ponieważ cierpi na „łagodne” objawy koronawirusa | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Buckingham Place powiedział, że królowa odwołała zaplanowane wirtualne zaręczyny, ponieważ nadal ma łagodne objawy COVID.

Pałac potwierdzony 95-letni monarcha uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa W niedzielę planował kontynuować „lekką pracę” na zamku Windsor.

Rzecznik Jej Królewskiej Mości powiedział we wtorek: „Ponieważ Jej Wysokość wciąż ma łagodne objawy przypominające przeziębienie, postanowiła nie wykonywać hipotetycznego zaangażowania zaplanowanego na dzisiaj, ale będzie kontynuować lekkie obowiązki”.

Czytaj więcej: Kim są inni członkowie rodziny królewskiej, którzy zachorowali na COVID? | Aktualizacje na żywo COVID

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Zdrowie królowej na przestrzeni lat

Królowa ma jutro rozmawiać telefonicznie z premierem Borisem Johnsonem na cotygodniowej audiencji i prawdopodobnie zaplanuje inne wirtualne audiencje w dzienniku. Jest prawdopodobne, że są one obecnie poddawane przeglądowi.

W najbliższą środę ma spotkać się z setkami członków korpusu dyplomatycznego w Windsor na przyjęciu, wziąć udział w nabożeństwie Commonwealth Service w opactwie Westminster 14 marca, a następnie złożyć msze podziękowania dla księcia Filipa 29 marca.

Lekarze spodziewali się, że Jej Królewska Mość – która, jak się uważa, była trzykrotnie szczepiona – otrzyma leczenie przeciwwirusowe od zespołu królewskich lekarzy.

Jej pozytywny wynik testu pojawił się po tym, jak w ubiegłą środę widziano ją niosącą laskę podczas ich zaręczyn, mówiącą swoim słuchaczom: „Cóż, widzicie, nie mogę się ruszyć”.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

„Królowa to mocny tort”

Niecałe dwa tygodnie temu Książe Charles Zaraziłem się COVID po raz drugi i Księżna Kornwalii Po kilku dniach wynik testu był pozytywny.

„Wiele przypadków zostało zdiagnozowanych w zespole Windsor Castle” – powiedział Sky News.

READ  Księżniczka Charlotte porzuciła sukienkę, by ujawnić rewelacje Louisa podczas Platinum Jubilee Events | Królewski | Aktualności

Diagnozy COVID postawione przez Queens będą niepokojące dla osób z jej otoczenia, biorąc pod uwagę jej zaawansowany wiek i niedawne problemy zdrowotne, które spowodowały, że znalazła się w szpitalu pod koniec zeszłego roku.

W niedzielę, kilka godzin po zdiagnozowaniu COVID-19, wysłała gratulacje do zespołu GB po tym, jak brytyjscy sportowcy zdobyli dwa medale na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, a w poniedziałek wysłała kondolencje do Brazylii po powodziach.

Subskrybuj codzienny podcast naPodcast AppleApodcast googleAspotifyAgłośnik

Zasady samoizolacji kończą się w Anglii w czwarteka każdy, kto uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, nie musi już być poddawany kwarantannie.

Do tego czasu ci, którzy się izolują, powinni to robić przez pięć dni. Mogą wyjść z izolacji po pięciu dniach, jeśli w piątym i szóstym dniu ich wynik jest negatywny.

Królowa, która unikała zarażenia się COVIDem przez większość dwóch lat, większość pandemii spędziła w bezpiecznym zamku Windsor, gdzie znajdowała się ściśle kontrolowana, ograniczona grupa pracowników, nazwana „HMS Bubble”.

Obchody jej platynowego jubileuszu na 70-letnim tronie – kamień milowy osiągnięty 6 lutego – rozpoczęły się w czerwcu.