Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Covid-19: miejsca zainteresowania epidemiami Omicron i Delta – 29 stycznia

Wszyscy uczestnicy festiwalu Soundsplash są proszeni przez Ministerstwo Zdrowia o natychmiastowe przetestowanie na Covid-19.

Prośba pojawia się, ponieważ loty w całym kraju, a Les Mills w Auckland zostały wymienione jako interesujące miejsca w najnowszej aktualizacji.

Lot NZ5084 między Auckland i Nelson, lot NZ 8087 między Auckland i Nelson, lot JQ259 między Auckland i Wellington, lot JQ287 między Wellington i Christchurch, lot NZ8848 między Christchurch i Nelson oraz NZ8302 między Nelson i Wellington zostały nazwane.

Soundsplash to trzydniowy letni festiwal wolności, muzyki i ekspresji, na którym możesz za darmo podłączyć się do gwaru tłumów, ciesząc się nowymi rytmami i ulubionymi festiwalami.

Christel Yardley/Rzeczy

Soundsplash to trzydniowy letni festiwal wolności, muzyki i ekspresji, na którym możesz za darmo podłączyć się do gwaru tłumów, ciesząc się nowymi rytmami i ulubionymi festiwalami.

Każdy, kto leci między 18 a 28 stycznia, musi natychmiast się odizolować i przetestować.

W Auckland Les Mills na Victoria St była notowana między 24 a 27 stycznia. Każdy, kto jest na siłowni między 5 rano a południem, musi tylko monitorować siebie przez 10 dni po ekspozycji.

CZYTAJ WIĘCEJ:
* Covid-19: miejsca zainteresowania epidemiami Omicron i Delta – 28 stycznia
* Covid-19: miejsca zainteresowania epidemiami Omicron i Delta – 27 stycznia
* Covid-19: miejsca zainteresowania epidemiami Omicron i Delta – 25 stycznia

Terminale promowe w Devonport (23 stycznia) i Waiheke również zostały wymienione jako lokalizacje (odpowiednio 23 i 25 stycznia). Four Square Te Ngae, New World Newtown i McDonald’s Chartwell również zostały wymienione jako interesujące miejsca.

Wcześniej regionalny salon krajowy na lotnisku w Auckland był wymieniany wraz z transzą innych lokalizacji w Auckland i Wellington.

Jako interesujące miejsca wymieniono wiele lotów wokół Nowej Zelandii.

ALDEN WILLIAMS/Rzeczy

Jako interesujące miejsca wymieniono wiele lotów wokół Nowej Zelandii.

Każdy, kto był w poczekalni regionalnej w Auckland w niedzielę, 23 stycznia, między 16:45 a 20:00, musi natychmiast się odizolować i przetestować.

Lot między Wellington i Timaru jest również bliskim miejscem kontaktu, po tym jak sprawa odbyła się na locie NZ8193 w dniu 28 stycznia między 9 rano a 10:30. Każdy w locie musi natychmiast się odizolować i przetestować.

Świątynia Shiv Mandir w Manurewie była wielokrotnie wymieniana między 24 a 26 stycznia.

Terminale promowe w Auckland CBD.

Transport w Auckland/Dostarczone

Terminale promowe w Auckland CBD.

W Wellington hotele James Cook Hotel Grand Chancellor i Rydges Airport zostały wymienione między 17 a 20 stycznia.

Hotel West Plaza w Te Aro będzie interesującym miejscem w dniach 26 i 27 stycznia.

Restauracja i bar Whitby’s w hotelu James Cook Grand Chancellor znalazła się na liście od 17 do 19 stycznia.

Pak n Save w Kilbirnie to interesująca lokalizacja w Covid19.

Abigail Dougherty/Rzeczy

Pak n Save w Kilbirnie to interesująca lokalizacja w Covid19.

Pak’nSave Kilbirnie odwiedziła osoba z Covid-19 w dniu 24 stycznia między 12.03 a 12.23.

W Christchurch lotnisko Christchurch zostało wymienione jako lokalizacja 24 stycznia między 8 rano a 9 rano.

W Kerikeri sprawa odwiedziła New World Kerikeri 26 stycznia między 12:00 a 22:00.

W Napier, Bay Espresso Cafe and Bar na lotnisku Hawke’s Bay została wymieniona jako lokalizacja 25 stycznia między 9 a 9:30.

Interesujące miejsce to lotnisko w Christchurch.

Kai Schwoerer/Getty Images

Interesujące miejsce to lotnisko w Christchurch.

Wcześniej Ministerstwo Zdrowia ogłosiło, że ktokolwiek na trzydniowym festiwalu muzycznym Soundsplash odbywającym się w Ōhaupō w Waikato, w lokalizacji między 6 rano 21 stycznia a 9:15 23 stycznia o godzinie, testuje i informuje centrum testowe, że natychmiast byli na festiwalu.

Tymczasem lotnisko Nelson i prywatne wydarzenie w świątyni Sikh Society w Hamilton zostały wcześniej wymienione jako interesujące miejsca. Każdy, kto odwiedził lotnisko Nelson 18 stycznia między 17:00 a 17:50 lub 23 stycznia od 21:30 do 22:00, powinien samodzielnie monitorować objawy Covid-19 przez 10 dni po ekspozycji. Jeśli pojawią się objawy, zrób test i pozostań w domu, aż uzyskasz negatywny wynik testu.

Kilka lotów zostało nazwanych interesującymi lokalizacjami.

STENT KEVINA/Rzeczy

Kilka lotów zostało nazwanych interesującymi lokalizacjami.

Każdy, kto odwiedził Learning Network NZ w Henderson, Auckland 27 stycznia między 8.45 a 13.00, jest uważany za osobę z bliskiego kontaktu w sprawie. Powinny się izolować, testować natychmiast i ponownie piątego dnia po ekspozycji w interesującym miejscu. Dalsze wymagania dotyczące izolacji i testowania mogą być dostarczone przez Zdrowie Publiczne.

Dotyczy to również każdego, kto odwiedził Sushi Tomi Milford 20 stycznia między 14:18 a 15:18 lub każdego, kto odwiedził One3One Restaurant Cafe & Bar Paeroa 24 stycznia między 18:16 a 20:00.

Omicron rozprzestrzenia się w społeczności Aotearoa.  (Zdjęcie pliku)

Christel Yardley/Rzeczy

Omicron rozprzestrzenia się w społeczności Aotearoa. (Zdjęcie pliku)

Unichem The Mall Pharmacy w Rotorua Central i Chemist Warehouse Bethlehem były odwiedzane przez osoby z Covid-19 w godzinach porannych odpowiednio 22 stycznia i 24 stycznia.

Inny przypadek odwiedził Indian Bar & Eatery Papakura 23 stycznia między 20:30 a 21:30, a ktoś z Covid-19 odwiedził również Alfie’s Cafe Rototuna w Hamilton wczesnym popołudniem 20 stycznia.

Osoby są również uważane za bliskie kontakty, jeśli uczestniczyły w prywatnym wydarzeniu w nowozelandzkiej świątyni Towarzystwa Sikhów Te Rapa w Hamilton w dniu 22 stycznia między godziną 16.00. Sprawa odwiedziła również Mokoia Community Swabbing Center w Mokoia Intermediate w Rotorua w dniu 23 stycznia od 9.30 do 15.30.

Nowa ramy sygnalizacji świetlnej rozpoczęła się 3 grudnia, dając więcej wolności osobom w pełni zaszczepionym. Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało, że: nie publikować wszystkich interesujących lokalizacji niskiego ryzyka na czerwonych obszarach w ramach nowych ram ochrony Covid.

Listę tę można przeglądać na dwa sposoby: Data wizyty (lokalizacje dodane dzisiaj mają obok siebie słowo NOWE) lub, jeśli przełączysz przełącznik na Zawiera datę, nowo dodane lokalizacje pojawią się na górze listy.

Jeśli byłeś w interesującym miejscu w określonym czasie, może być konieczne odizolowanie się i poddanie się testowi. Postępuj zgodnie z instrukcjami dla tej lokalizacji na Strona Ministerstwa Zdrowia i zadzwoń pod numer Healthline 0800 358 5453, aby uzyskać porady dotyczące testowania.

Lista ta jest automatycznie aktualizowana, gdy tylko interesujące lokalizacje pojawią się na stronie Ministerstwa Zdrowia.

READ  Exxon pomógł wywołać kryzys klimatyczny. Czas zapłacić.