Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

COVID-19: Główny koroner twierdzi, że nie ma dowodów na to, że śmierć nastolatka z Auckland była związana ze szczepionką

Spekulacje, że śmierć nastolatki z Auckland była z nią powiązana Covid-19 Szczepionka Nieprawda, powiedział szef śledztwa.

W Internecie rozeszły się pogłoski o śmierci powiązanego nastolatka Szczepionka Pfizera.

główny lekarz sądowy Sędzia Debora Marshall Powiedziała, że ​​była świadoma spekulacji na temat śmierci dziewczynki, które niedawno skierowano do sądu kryminalistycznego.

Ponad 4 miliony kiwi otrzymało pierwszą dawkę szczepionki Pfizer.  (obraz pliku)

Simon O’Connor/Rzeczy

Ponad 4 miliony kiwi otrzymało pierwszą dawkę szczepionki Pfizer. (obraz pliku)

„Na podstawie dostępnych do tej pory informacji nie wydaje się, aby przedmiotowa śmierć była powiązana Szczepionka Pfizer Covid.

Czytaj więcej:
* COVID-19: Kobieta z problemami zdrowotnymi umiera z powodu zapalenia mięśnia sercowego, rzadkiego efektu ubocznego szczepionki Pfizer
* Covid-19: strzały przypominające prawdopodobnie w przyszłości, ale potrzebne są dalsze badania i planowanie
* Covid-19: Medsafe zatwierdza szczepionkę Pfizer, ponieważ firma potwierdza, że ​​pierwsze dawki pojawią się przed kwietniem

„Jednak ta kwestia zostanie dokładnie zbadana przez koronera, a informacje będą gromadzone w różnych agencjach, w tym w Niezależnej Radzie Nadzoru nad Bezpieczeństwem Szczepień przeciwko Covid-19”.

Marshall powiedział, że może minąć kilka miesięcy, zanim otrzymamy ostateczny raport z sekcji zwłok i uzyskamy wszystkie informacje o śmierci.

Marshall powiedział, że ustalenia koronera będą dostępne po zakończeniu dochodzenia.

Do teraz, Tylko jedna śmierć w Nowej Zelandii Został powiązany ze szczepionką Pfizer Covid.

Departament Zdrowia powiedział, że kobieta, po pięćdziesiątce, miała inne problemy zdrowotne i zmarła na zapalenie mięśnia sercowego, które jest znane jako rzadki efekt uboczny szczepionki Pfizer.

Tylko jedna śmierć w Nowej Zelandii została powiązana ze szczepionką Covid-19.  (obraz pliku)

John Bissett/Personel

Tylko jedna śmierć w Nowej Zelandii została powiązana ze szczepionką Covid-19. (obraz pliku)

Zapalenie mięśnia sercowego Jest to stan zapalny ściany mięśnia sercowego. Istnieje wiele możliwych przyczyn zapalenia mięśnia sercowego – najczęstszą jest infekcja wirusowa – a każdego roku w Nowej Zelandii ponad 100 osób otrzymuje leczenie szpitalne.

że Studium izraelskie Stwierdzono, że zapalenie mięśnia sercowego występuje u 2,7 na 100 000 osób zaszczepionych szczepionką Pfizer. To samo badanie wykazało, że ryzyko rozwoju zapalenia mięśnia sercowego po Covid-19 było czterokrotnie wyższe (11,0 na 100 000 zakażonych osób).

Sprawa ta była nadal aktywna przed koronerem, a przyczyny i okoliczności zgonu nie zostały jeszcze ustalone.

więcej niż Podano 4,2 miliona dawek szczepionki Od momentu uruchomienia aplikacji ponad 1,4 miliona kiwi przyjęło dwie dawki.

READ  Zjazd? William i Harry podpisują kontrakty w związku ze zwycięstwem Anglii nad Niemcami w euro