Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Covid-19: Dwa nowe przypadki w zarządzanej izolacji, żaden w społeczności

Minister Pacyfiku Obito Seo otrzymuje szczepienie w South Auckland.  (Zdjęcie w pliku)

Ryan Anderson / Rzeczy

Minister Pacyfiku Obito Seo otrzymuje szczepienie w South Auckland. (Zdjęcie w pliku)

Urzędnicy służby zdrowia wciąż próbują wytropić 89 osób, które przybyły z Melbourne przed zamknięciem miasta.

Minęły cztery dni od czasu, gdy 4626 pasażerów, którzy przybyli z australijskiego miasta między 20 a 25 maja, w porównaniu z początkowymi szacunkami wynoszącymi 5000, musieli się izolować i poddać testom.

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia powiedział, że mniej niż połowa z tych podróżnych została już przebadana i wróciła z wynikiem negatywnym.

Powiedział, że podejmowane są starania, aby skontaktować się z 89 osobami, które nie były w kontakcie z urzędnikami służby zdrowia, aby zapewnić ich izolację i testy.

Czytaj więcej:
* Covid-19: Wdrożenie szczepionki jest „realne”, że nie dotrzyma zaplanowanego harmonogramu, mówi Audytor Generalny
* Rząd tworzy niezależną grupę doradczą po krytyce odpowiedzi grupy Covid-19 za miesiąc luty
* Dodatkowa warstwa ochrony, ponieważ aplikacja Covid tracer otrzymuje aktualizację Bluetooth

To był australijski stan Victoria Została wrzucona w siedmiodniowy szybki zamek Po szybko rosnącej grupie przypadków Covid-19, rozszerzenie Kolejna siedmiodniowa przerwa w podróży bez kwarantanny z Victorią Ogłoszono to późnym czwartkiem.

Wariant znaleziony w Melbourne to B.1.617.1, po raz pierwszy zgłoszony w Indiach i uważany za bardziej zaraźliwy niż wariant oryginalny.

Każdy, kto odwiedził australijski stan Victoria w dniach 20-25 maja, musi zostać odizolowany i przetestowany, a test jest bezpłatny.  (Zdjęcie pliku)

Ryan Anderson / personel

Każdy, kto odwiedził australijski stan Victoria w dniach 20-25 maja, musi zostać odizolowany i przetestowany, a test jest bezpłatny. (Zdjęcie pliku)

Kontakt z pasażerami odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Każdy, kto odwiedził australijski stan Wiktoria między 20 a 25 maja, musi go odizolować, przystąpić do testu i zadzwonić do Healthline, jeśli jest w Witryna, która Cię interesuje.

Ministerstwo wydało Zarządzone zgodnie z art. 70 ustawy o zdrowiu z 1956 r, Co wymaga przetestowania grupy ludzi i izolacji.

Niezależnie od tego, czy ludzie mają objawy, testowanie jest bezpłatne dla osób, których dotyczy zawiadomienie w sekcji 70, w tym osób odwiedzających Nową Zelandię.

Najnowsze numery spraw Covid-19

W społeczności nie ma nowych przypadków, a są dwa pozytywne przypadki w zarządzanej izolacji w Auckland.

Są to nowi powracający z Libanu, którzy przybyli 19 maja i uzyskali wynik pozytywny po badaniu dziesiątego dnia, oraz z Arabii Saudyjskiej, którzy przybyli 28 maja i po przyjeździe dostarczyli pozytywny wynik testu.

Bańka podróżna między Nową Zelandią a stanem Wiktoria została zatrzymana na kolejne siedem dni, począwszy od czwartku.  (Zdjęcie w pliku)

Ross Giblin / Staff

Bańka podróżna między Nową Zelandią a stanem Wiktoria została zatrzymana na kolejne siedem dni, począwszy od czwartku. (Zdjęcie w pliku)

Całkowita liczba aktywnych przypadków w Nowej Zelandii osiągnęła 16, a całkowita liczba potwierdzonych przypadków osiągnęła 2316.

Łączna liczba testów przetworzonych przez laboratoria do tej pory osiągnęła 2 137 414, a laboratoria wykonały wczoraj 5 484 testy.

Było 583911 skanów kodów QR przy użyciu znacznika Covid w ciągu 24 godzin przed południem wczoraj.

Dodatkowa aktualizacja dotycząca liczby testowanych australijskich podróżnych zostanie udostępniona jutro.

READ  Pogoda płonie w całej Wielkiej Brytanii, gdy stacje benzynowe wysychają