Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

COVID-19: Co przyniosą kolejne tygodnie dla zniszczonej przez firmę Omicron Wielkiej Brytanii i reszty świata?

wciąż tam wielka niepewność O przyszłości faszyzmu. Ścieżkę epidemii omikron można jednak wyciągnąć z tego, co Naukowcy już wiedzą. ten cztery składniki Częstość występowania choroby podstawowej to czas trwania infekcji, szanse przeniesienia (kontakty), prawdopodobieństwo przeniesienia przy każdej okazji oraz podatność populacji na zakażenie.

Teraz jest jasne, że omikron to bardziej zaraźliwy niż inne zmienne, dzięki czemu można je łatwiej przenosić. Szczepionki też mniej efektywny W zapobieganiu zakażeniom i ciężkim chorobom – Od ponad 90% skuteczne przeciwko delcie (w dwóch dawkach) do 50%-70% Skuteczny przeciwko Omicronowi po wstrzyknięciu przypominającym. Jeszcze bardziej niepokojący jest wpływ na niezaszczepionych lub tych, którzy tylko go otrzymali jedno lub dwa trafienia.

W rezultacie obecny rajd prawdopodobnie potrwa do stycznia 2022 roku. Modele Spodziewanych ponad pół miliona infekcji, Chyba że jeszcze duże ograniczenia O spotkaniach towarzyskich włożony.

Ta skala epidemii omikronów może spowodować kilka tysięcy przyjęć do szpitala dziennie, osiągając szczyt pod koniec stycznia. Takie liczby mogą z łatwością przytłoczyć NHS, który już cierpi z powodu trwającej epidemii delta.

READ  Covid-19: „Bez dźgnięcia, bez pracy”: Fidżi prosi wszystkich urzędników służby cywilnej, pracodawców i pracowników w sektorze prywatnym o zaszczepienie się lub nie przychodzenie do pracy