Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cotygodniowe wyniki ankiety: OnePlus 10 Pro obiecuje, ale potrzebuje świetnych recenzji

OnePlus 10 Pro może nie przynieść żadnych niesamowitych ulepszeń, ale według ankiety z zeszłego tygodnia zapowiada się solidną poprawę w stosunku do 9 Pro. Jednak wraz z wyższą ceną detaliczną każdego flagowego telefonu OnePlus, fani stają się coraz bardziej wymagający.

Większość wyborców zainteresowanych 10 Pro wstrzyma się do zakończenia recenzji – i lepiej, żeby byli dobrzy. Niewielka, ale wciąż duża część elektoratu bardzo to lubi i nie spodziewa się żadnych niespodzianek.

Najciekawszą częścią tych recenzji będzie wydajność Snapdragona 8 Gen 1, ale jest to problem dla większości głównych telefonów z Androidem w 2022 roku. Ulepszenia aparatu Hasselblad drugiej generacji to kolejny ważny punkt zainteresowania, zwłaszcza że OnePlus wciąż nie Ma obiektywu peryskopowego i wrzucił ten duży czujnik do jednostki ultraszerokokątnej (ale jest wyposażony w znacznie szerszy obiektyw).

Kolejnym ważnym pytaniem, które niepokoi potencjalnych nabywców, jest to, co stanie się z OxygenOS po jego integracji z ColorOS. W końcu OxygenOS był jednym z głównych powodów, dla których kupiono OnePlus.

Większość fanów będzie miała mnóstwo czasu na zastanowienie się nad tymi pytaniami, ponieważ OnePlus 10 Pro jest obecnie dostępny tylko w Chinach (jest dostarczany z ColorOS). Telefon prawdopodobnie stanie się globalny w marcu, ale nie słyszeliśmy nic o cenach, oficjalnych lub nieoficjalnych. Do tego czasu będzie jedna lub dwie duże premiery.

READ  Random: Hej, Transformer też dostanie w tym tygodniu symulator lotu