Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cotygodniowa ankieta: Sony Xperia 5 IV dostarcza praktycznych argumentów, dlaczego warto ją kupić, prawda?

c

Wielka porażka ze strony Sony. Jasne, może zrobić dobre zdjęcia, ale w dzisiejszych czasach praktycznie można uzyskać tę samą jakość za około połowę ceny! Nie wspominając o tym, że najnowsze Xperia mają tę *fajną* funkcję przegrzewania się, gdy zaczniesz nagrywać wideo 4K. Czasami kamera nie uruchamia się, nawet jeśli jesteś na zewnątrz w upalny dzień.

?

 • Nieznany
 • uh

Szary Wilk 47 minut temuHahahaha nie. iPhone SE3 i iPhone 12 mini to telefony o bardzo słabej żywotności baterii. Może dobre dla obu… jeszczetak. Bateria w mniejszych iPhone’ach jest raczej słaba. Również iOS nie jest dla mnie, bo wolę Androida. Może wtedy nowy Zenfone będzie najlepszym wyborem

?

 • Nieznany
 • Ycm

Daj mi Mk V z SD 8 Gen 2, a chętnie go kupię.

J

 • Szary Wilk
 • s

Anonimowy, 57 minut temuiPhone SE jest lepszy. lub iPhone miniHahahaha nie. iPhone SE3 i iPhone 12 mini to telefony o bardzo słabej żywotności baterii. Może dobre do dzwonienia i wysyłania wiadomości. A po co ktoś miałby płacić 400-500 EUR za telefon tylko na rozmowy i wiadomości? Gdy wykonasz na nich średnio ciężkie zadania, gra się kończy. Telefony działają na baterii najwyżej pół dnia.
iPhone 13 Mini to znacznie lepszy telefon w komorze baterii. Ale jest też zbyt drogi jak na telefon o przekątnej 5,4 cala. Wszystko jest nim zapchane. A na tym małym ekranie wygląda to jeszcze gorzej. Nie ma sensu korzystać z telefonów z ekranami mniejszymi niż 6 cali. Przede wszystkim bije na głowę cel posiadania smartfona, jeśli używam go tylko do podstawowych rzeczy wszędzie.
Nic dziwnego, że ludzie mówili „nie” małym telefonom.

?

 • Nieznany
 • ja @ h

Po prostu uwielbiam to, co zrobili z ekranem…
Kiedyś mieli przyciemnione ekrany…
Tryb ładowarki bezprzewodowej to kolejne mile widziane ulepszenie…
Muszą tylko poprawić kontrolę termiczną, tak jak robią to w 1 iv…
Zaraz sprawdzę podcast techview i jakiś gadżet, ponieważ zwykle wracają na niektóre telefony, mam nadzieję, że zrobią to piątego…

J

 • Szary Wilk
 • s

Podoba mi się część wyświetlacza (bez dziur i nacięć). Chciałbym, żeby więcej firm wdrożyło ten projekt. Ale nie lubię telefonów Sony (długich i wąskich) o proporcjach. Ponadto ceny Sony są dość wysokie w porównaniu z ich polityką aktualizacji oprogramowania. Dla porównania Apple oferuje wsparcie dla oprogramowania przez co najmniej 5 lat, a Samsung 4-5 lat.
Być może dla tańszych modeli wsparcie oprogramowania nie jest tak ważne (wystarczą dwa lata). Ale jak płacisz za telefon 700, 800, 1000 + euro, 2-3 lata wsparcia oprogramowania to za mało. Przy odrobinie szczęścia możesz uzyskać wsparcie oprogramowania na telefonie o wartości 200-250 EUR.

?

 • Nieznany
 • uh

iPhone SE jest lepszy. lub iPhone mini

dr

Szczerze mówiąc, dla mnie w USA muszą aktualizować stronę internetową dotyczącą pasm LTE/5G, ponieważ nie ma możliwości losowego zrzucenia pasma 71, gdy ma go Mark III, a nawet 1 IV.

MmWave to wciąż tajemnica, ale nadal trzymam się powyższego.

Pod względem ceny zależy to od Twoich potrzeb. Nie przejmuję się zbytnio aktualizacjami oprogramowania, a przynajmniej Sony nie jest wyjęte z pudełka, jak niektóre inne marki, które nie mogą zastosować pierwszej aktualizacji. Fakt, że jest to jedyna wiodąca marka, która nadal oferuje rozszerzalną pamięć, gniazdo słuchawkowe i przednie głośniki stereo, zapewnia Sony wsparcie dla oddanych odbiorców, takich jak ja. Nazwij mnie głupcem, ale nie wspieram marek, które wyśmiewają innych, kopiując (Google, Samsung) lub usuwając funkcje bez powodu (Motorola; poważnie, nie mają serwera w chmurze ani słuchawek Bluetooth, więc po co usuwać kartę microSD /gniazdo słuchawkowe?) .

?

„Nie jesteśmy pewni, dlaczego Sony wybrało starszy chipset Snapdragon 8 Gen 1 do zasilania Xperii 5 IV”.

1) Ponieważ rozwój rozpoczyna się w tym samym czasie, co pierwsza seria. Tworzona jest pojedyncza platforma i na jej podstawie tworzone są telefony, a każda platforma opiera się na określonym SoC.

2) Witryny techniczne powinny zadawać im tylko to pytanie, a nie szum. Nawet jeśli 8+ jest półkontem Samsunga, wiele telefonów i tak go użyje. Nic nie używane tylko dlatego, że to TSMC Fab.

?

Gdyby Sony zamierzało zrobić telefon i ustawić specyfikacje i cenę jak Samsung serii, zawsze byłbym ich produktem.

s

Wciąż czekam, aż Sony (a właściwie inne firmy) wypuści telefon z możliwością nagrywania 24/25/50/100 FPS. Póki co tylko sony i iphone mogą nagrywać w 24/25/60/120, ale chcę też 50 i 100 kl/s. Dopóki nie poprawią oprogramowania aparatu, nie kupię Sony.

K

Tak, to naprawdę fajny telefon, naprawdę świetny mały telefon.
Ale rynek jest konkurencyjny. Sony to nie Apple – przynajmniej nie w tej epoce – że ludzie będą kupować wszystko, co oferujesz za wszelką cenę.

T

Jestem naprawdę zdezorientowany, które telefony GSMarena porównuje do Xperii 5 IV, ponieważ różnice w cenie są ogromne.

?

Tańszy niż iPhone X w 2017 roku.
Był tańszy niż Oppo Find X w 2018 roku (nie ma nawet NFC 🤣).
Lepsze niż S22+.

Ale urządzenie zostanie ogłoszone w połowie listopada.
W każdym razie 1 IV sprzeda więcej jednostek niż ta jednostka, o ile obie są nadal produkowane. Jak co roku.

Nie, musiałbyś być dość prostą osobą, aby zapłacić tę kwotę bezpośrednio za smartfona, nie dbam o design, ale kiedyś korzystałem z Sony, ale nie dzisiaj.

Sony Xperia L4 była moim ostatnim telefonem Sony i zostawili go na 9.0 i porzucili go bez całkowitego wstydu, więc z nimi skończyłem.

?

Nie, cena jest śmieszna. Poza tym ekran jest dość mały, zwłaszcza przy 21:9.
Żywotność baterii również wydaje się być słaba. Czas rozmowy 25 godzin oznacza, że ​​użycie 3g/4g również szybko go wyczerpie.

s

 • Snap 8 Plus pierwsza generacja
 • Sokół

W przypadku Snapdragona 8+ Gen 1 warto byłoby go kupić, ale w przypadku Snap 8 Gen 1 tak nie jest.

M

Idealny telefon w tej cenie byłby tylko wtedy, gdyby zapewnił 4 lata aktualizacji

READ  Acer twierdzi, że globalny niedobór chipów spowolni produkcję laptopów przynajmniej do przyszłego roku Technika