Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Coraz mniejsze” szanse na gałązkę oliwną dla króla Meghan Markle | Królewski | Aktualności

Hrabia Wessex został sfotografowany dzisiaj witając tłumy w Paderborn w Niemczech – zaledwie kilka dni po pogrzebie swojej zmarłej matki w Opactwie Westminsterskim.

Rodzina królewska w poście na Instagramie o jego podróży powiedziała, że ​​podziękowała żołnierzom rozmieszczonym w obu krajach za służbę Jej Królewskiej Mości.

Seria fotografii opublikowanych przez Pałac Buckingham przedstawia Edwarda podpisującego Złotą Księgę Ratusza Paderborn „na pamiątkę wizyty Jej Królewskiej Mości w 1977 roku”.

W oświadczeniu rodzina królewska powiedziała: „Wizyta jest potwierdzeniem wieloletniego zaangażowania w odwiedzanie sił rozmieszczonych za granicą w roli Jego Królewskiej Wysokości jako Królewskiego Pułkownika 2. Pułku Strzelców i Honorowego Królewskiego Pułkownika Wessex Yumanry.

W czwartek Jego Królewska Wysokość odwiedził 2RIFLES w Camp Tapa w Estonii, aby potwierdzić istotne wsparcie batalionu dla brytyjskich operacji wojskowych.

W ambasadzie brytyjskiej w Tallinie hrabia przyjął pozdrowienia od Jej Królewskiej Mości Elżbiety i podziękował personelowi ambasady, który wsparł organizację żałobną z Estonii.

Jego Wysokość podpisał także księgę pogrzebową ambasady.

W piątek hrabia odwiedził oddziały Royal Wessex Yumanry rozmieszczone w koszarach Normandii w Paderborn w Niemczech.

Jego Wysokość podziękował im za ciągłą służbę za granicą i oddanie królowi jako dowódcy sił zbrojnych.

READ  Rodzina królewska żyje: personel Meghan i Harry'ego „czuje się chory” po „testach lojalnościowych” Sussexes | Królewski | Aktualności