Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Colin Rooney zabezpiecza dokument Disney + „Wagata Christi” | Colin Rooney

Colin Rooney zabezpieczył wielomilionowy kontrakt z Disneyem na prawa do filmu dokumentalnego opartego na historii „Wagatha Christie”.

Program, który szczegółowo opisuje sprawę Sądu Najwyższego wytoczoną przeciwko niej przez Rebekę Vardy, pojawi się w serwisie streamingowym Disney+ po Wojna licytacyjna Z Amazon Prime, Netflix i Discovery.

Producentem filmu dokumentalnego jest Lorton Entertainment, firma stojąca za tegorocznym programem o jej byłym mężu Wayne, piłkarzu.

Będziesz śledzić sprawę i proces, który ją poprzedza, To sprawiło, że Vardy musiał stawić czoła milionom funtów odszkodowania dla Rooneyapo orzeczeniu, w którym sędzia Stein odniosła się do dowodów Vardy’ego jako często „niespójnych”, „nieuchwytnych” lub „niewiarygodnych”.

Rooney twierdził, po operacji, że Vardy przeciekała historie do Słońca z własnego konta na Instagramie. Vardy, który nadal zaprzecza zarzutom, pozwał Rooneya o zniesławienie.

„Trzyczęściowa seria zabierze widzów z okoliczności, które doprowadziły do ​​jej słynnego posta na Instagramie, który „wstrząsnął internetem” do punktu, w którym Coleen jest odnoszącą sukcesy oskarżoną” – czytamy w oświadczeniu Disney+.

Dodała: „W A Story for Our Time Wagatha Christie pokaże, jak bardzo zdeterminowana i odporna musi być Colleen, aby chronić swoją rodzinę przed wyzwaniami związanymi z krajobrazem mediów tradycyjnych i społecznościowych”.

Program daje Ronnie szansę na pokazanie swojej strony historii, ponieważ milczała poza miejscem dla świadków. Opowie również o swoich nastoletnich latach i doświadczeniu poślubienia jednego z najsłynniejszych brytyjskich piłkarzy.

READ  Tiffany „New York” Bullard wprowadza limitowaną edycję linii lakierów do paznokci