Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Co nowego w Animal Crossing: New Horizons 1.11.0 Update

Nintendo wydało niedawno aktualizację 1.11.0 dla Animal Crossing: New Horizons, a fani w końcu mają nadzieję na swoją ulubioną grę. Brak większych aktualizacji do Nowych Horyzontów był ostatnio tematem rozmów w mieście. Społeczność z niecierpliwością czekała na coś dużego.

Chociaż aktualizacja 1.11.0 nie jest tak ogromna, na jaką liczyli gracze, Nintendo obiecało, że ta aktualizacja będzie pierwszą z serii, która ma zapewnić New Horizons tak bardzo potrzebny impuls.

Nintendo wydało plik Uwagi do korekty Aktualizacja 28 lipca Animal Crossing: New Horizons 1.11.0. Notatki nie precyzują jednak wszystkiego, co zawiera aktualizacja. Mówi tylko, że wydarzenia sezonowe zostały zaktualizowane i artykuły sezonowe zostało dodane.

Opis aktualizacji Animal Crossing: New Horizons 1.11.0 (zdjęcie za pośrednictwem Nintendo)
Opis aktualizacji Animal Crossing: New Horizons 1.11.0 (zdjęcie za pośrednictwem Nintendo)

Te informacje o aktualizacji sprawiają, że fani zastanawiają się, co ma do zaoferowania aktualizacja Animal Crossing: New Horizons 1.11.0. Jednak opinia publiczna wie o nowych wydarzeniach sezonowych i przedmiotach dodanych do nowej aktualizacji.


Sezonowe wydarzenia i przedmioty w Animal Crossing: New Horizons 1.11.0

Jedną z popularnych atrakcji, które wróciły z poprzedniego roku, jest impreza z fajerwerkami. Chociaż nadal bardzo się to zgadza, do Animal Crossing: New Horizons wraz z aktualizacją 1.11.0 dodano trzy nowe elementy mobilne, którymi fani mogą się cieszyć podczas oglądania fajerwerków.

Trzy podręczne fajerwerki (zdjęcie za pośrednictwem burmistrza Mori)
Trzy podręczne fajerwerki (Zdjęcie za pośrednictwem Mayor Mori)

Gracze mają teraz możliwość trzymania waty cukrowej, lizaka lub bąbelkowej herbaty i robienia zdjęć, podczas gdy fajerwerki Animal Crossing ozdabiają niebo.

Dzień Korda i Tkaczki

Dzień dziewczyny Korda i Weaver powraca do Animal Crossing: New Horizons. Impreza z zeszłego roku rozpocznie się 5 sierpnia i potrwa do 14 sierpnia.

Aktualizacja 1.11.0 wprowadziła ubrania Hikoboshi i Orihime na sezonowe wydarzenia, które będą dostępne na czas trwania wydarzenia.

Festiwal Ubon

Animal Crossing: New Horizons 1.11.0 wprowadza również nowe sezonowe wydarzenie znane jako Festiwal Obon, kiedy Japończycy świętują swoich przodków.

READ  Dungeons & Dragons Dark Alliance pojawi się w Xbox Game Pass w dniu premiery
Przedmioty Obon Festival w Animal Crossing: New Horizons (zdjęcie za pośrednictwem Nintendo)
Przedmioty Obon Festival w Animal Crossing: New Horizons (zdjęcie za pośrednictwem Nintendo)

Aby uczcić to wydarzenie sezonowe, w dniach od 10 do 16 sierpnia w zakątku będzie losowo rozdawane przedmioty dekoracyjne z ogórkiem i bakłażanem.

Dzień oglądania księżyca

Chociaż dzień księżyca również powraca z zeszłego roku, zmienił się dramatycznie, gdy Nintendo dodało nowe sezonowe przedmioty.

Całkowicie nowe elementy obserwacji księżyca w Animal Crossing: New Horizons (zdjęcie za pośrednictwem Nintendo)
Całkowicie nowe elementy obserwacji księżyca w Animal Crossing: New Horizons (Zdjęcie za pośrednictwem Nintendo)

Oprócz zeszłorocznej maty księżycowej, edycja wydarzenia 2021 wprowadzi dwa zupełnie nowe elementy. Są to Tsukimi dango i Geppei lub ciasto księżycowe, które będą dostępne w Nook Shop od 12 do 21 września.

Chuseok

Popularny południowokoreański festiwal również pojawia się w Animal Crossing: New Horizons wraz z aktualizacją 1.11.0, która wprowadza również artykuł spożywczy Sonpyon dostępny w sklepie Nook wraz z przedmiotami na dzień obserwacji księżyca.

Oprócz wszystkich tych wydarzeń, Grape Harvest Festival powraca również z zeszłego roku i dodaje plecak Grape Basket.


Przeczytaj także: Jak zaktualizować Animal Crossing: New Horizons do wersji 1.11.0