Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chris Rock odważnie ubiega się o Oscara dla Jady Pinkett Smith podczas specjalnego programu Netflix

Chris Rock odważnie wystąpił o Oscara dla Jady Pinkett Smith podczas nowej komedii specjalnej.

W sobotę (4 marca) komik był historycznie gospodarzem zestawu na żywo w serwisie Netflix pt selektywny gniewpodczas którego upiekł Willa Smitha za uderzenie go podczas rozdania Oscarów w marcu 2022 roku.

Jednak wykorzystał również kolekcję, aby zgłosić roszczenie do żony Smitha, Pinketta Smitha. Według Rocka, dziewczyna wycieczka Aktorka próbowała zmusić go do rezygnacji z prowadzenia ceremonii rozdania Oscarów w 2016 roku, ponieważ jej mąż nie otrzymał nominacji dla najlepszego aktora.

W tym roku Smith otrzymał napiwek za potencjalny ukłon w stronę dramatu wstrząs mózguale ostatecznie nie udało się sporządzić listy kandydatów.

„Wiele lat temu jego żona powiedziała, że ​​powinienem zrezygnować z Oscarów. Nie powinienem być gospodarzem”, bo jej mąż nie był dla niej nominowany. wstrząs mózgu. Potem wywołał u mnie wstrząśnienie mózgu, powiedział sarkastycznie Rock.

Dodał, że Pinkett Smith powiedział mu, że „powinien zrezygnować, ponieważ Will nie był nominowany”.

Rock zignorował prośby Pinketta Smitha i występując na tegorocznej ceremonii, zażartował kosztem Pinketta Smitha, który pojawił się ponownie po uderzeniu Oscara.

Rock twierdzi, że zażartował w odpowiedzi na prośbę Pinketta Smitha.

„Więc to jest – zacząłem to, skończyłem to, dobrze? Tak się stało. Nikt tego nie odbiera. Zacząłem to kurwa. „

W 2016 roku Pinkett Smith wraz z wieloma innymi hollywoodzkimi gwiazdami zbojkotował ceremonię 2016 ze względu na brak różnorodności wśród tegorocznych nominacji. Ten brak różnorodności doprowadził do #kampanii #OscarsSoWhite.

Niezależny Skontaktuj się z Pinkettem Smithem w celu uzyskania komentarza.

READ  Harrison Ford gratuluje emerytowanemu londyńskiemu strażakowi niespodziewanej wizyty | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Chris Rock wystąpił w specjalnym historycznym programie na żywo w serwisie Netflix

(Netflix)

Rock dodał w programie specjalnym: „Krzykuję Willowi Smithowi przez całe życie. A teraz oglądam Uwolnienie Tylko po to, żeby zobaczyć, jak eksploduje”.

Uwolnienie to dramat o niewolnictwie z 2021 roku, wyreżyserowany przez Anthony’ego Fuquę, w którym Smith gra mężczyznę, który musi przetrwać na bagnach Luizjany, będąc ściganym przez łowców niewolników i ich psy.

Możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz, aby uzyskać bezpłatny 30-dniowy okres próbny

Subskrypcja

W innym miejscu podczas specjalnego programu Rock komik skrytykował zarzuty Meghan Markle, że cierpiała z powodu „rasizmu” podczas pobytu w Pałacu Buckingham.

Odniósł się również bezpośrednio do klapsa Smitha, mówiąc, że „przyjął ten cios” jak były zawodowy bokser Manny Pacquiao.

W 2022 roku Smith wszedł na scenę Oscarów, by uderzyć gwiazdę rocka po tym, jak gwiazda komiksu zażartowała z Pinketta Smitha.

W dalszej części ceremonii Smith otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora za rolę w filmie Król Ryszardi wygłosił łzawe przemówienie.

Willa Smitha i Jady Pinkett Smith

(Getty Images)

Następnie zostaje wyrzucony z członkostwa w Akademii na 10 lat i nie będzie mógł uczestniczyć w ceremonii w 2023 roku.

Tradycją było, że Smith, jako zdobywca nagrody dla najlepszego aktora, był zapraszany do przedstawienia najlepszej aktorki. Nie wiadomo, kto wręczy puchar w jego miejsce.

Tegoroczna ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się 12 marca.